Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek! - TeknoDiot.com

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Abone Ol 

Apple’ın satışları son zamanlarda bir düşüşte, ancak şirket satışların yakında istikrar kazanacağı konusunda iyimser görünüyor.

Apple tedarikçileri, yılın ikinci yarısı için 75 milyon iPhone için parça üretmeyi planlıyor. Bu, geçen yılın miktarına eşittir, bu da muhtemelen satışların yakında sabitlenmesini bekledikleri anlamına geliyor.

Şimdi, 75 milyon birim planlarken bunun mutlaka o kadarını satmayı başaracakları anlamına gelmeyeceğini not edelim. Ancak bu, Apple’ın bu miktara yakın satış yapmayı beklediği anlamına geliyor.

[sp-related style=”dark” id=”50851″]

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Apple, kısa süre önce piyasaya sürülen iPhone’lar ve diğer ürünlerin birim satışlarını halka açık olarak bildirmeyi bıraktı. Analistlerin ve diğerlerinin zaman içinde bu sayıları izlemesini zorlaştırdı ve raporlanan gelir sayılarına ve tahmini ortalama fiyatlara dayanarak birim satışlarını hesaplamalarını istedi. Apple bu yılın ikinci yarısı için 75 milyon adet iPhone üretimi planlıyor, bakalım süreç nasıl işleyecek?

Göz atın:   iPhone XR Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu