Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Apple’ın satışları son zamanlarda bir düşüşte, ancak şirket satışların yakında istikrar kazanacağı konusunda iyimser görünüyor.

Apple tedarikçileri, yılın ikinci yarısı için 75 milyon iPhone için parça üretmeyi planlıyor. Bu, geçen yılın miktarına eşittir, bu da muhtemelen satışların yakında sabitlenmesini bekledikleri anlamına geliyor.


Şimdi, 75 milyon birim planlarken bunun mutlaka o kadarını satmayı başaracakları anlamına gelmeyeceğini not edelim. Ancak bu, Apple’ın bu miktara yakın satış yapmayı beklediği anlamına geliyor.

[sp-related style=”dark” id=”50851″]

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Apple, kısa süre önce piyasaya sürülen iPhone’lar ve diğer ürünlerin birim satışlarını halka açık olarak bildirmeyi bıraktı. Analistlerin ve diğerlerinin zaman içinde bu sayıları izlemesini zorlaştırdı ve raporlanan gelir sayılarına ve tahmini ortalama fiyatlara dayanarak birim satışlarını hesaplamalarını istedi. Apple bu yılın ikinci yarısı için 75 milyon adet iPhone üretimi planlıyor, bakalım süreç nasıl işleyecek?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu