TeknoDiot.com
   
   

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Apple’ın satışları son zamanlarda bir düşüşte, ancak şirket satışların yakında istikrar kazanacağı konusunda iyimser görünüyor.

Apple tedarikçileri, yılın ikinci yarısı için 75 milyon iPhone için parça üretmeyi planlıyor. Bu, geçen yılın miktarına eşittir, bu da muhtemelen satışların yakında sabitlenmesini bekledikleri anlamına geliyor.

Şimdi, 75 milyon birim planlarken bunun mutlaka o kadarını satmayı başaracakları anlamına gelmeyeceğini not edelim. Ancak bu, Apple’ın bu miktara yakın satış yapmayı beklediği anlamına geliyor.

[sp-related style=”dark” id=”50851″]

Apple, Yılın İkinci Yarısında 75 Milyon iPhone Üretecek!

Apple, kısa süre önce piyasaya sürülen iPhone’lar ve diğer ürünlerin birim satışlarını halka açık olarak bildirmeyi bıraktı. Analistlerin ve diğerlerinin zaman içinde bu sayıları izlemesini zorlaştırdı ve raporlanan gelir sayılarına ve tahmini ortalama fiyatlara dayanarak birim satışlarını hesaplamalarını istedi. Apple bu yılın ikinci yarısı için 75 milyon adet iPhone üretimi planlıyor, bakalım süreç nasıl işleyecek?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.