Apple Yeni Reklamlarına Apple Card'ı Tanıtıyor! - TeknoDiot.com

Apple Yeni Reklamlarına Apple Card’ı Tanıtıyor!

Abone Ol 

Apple dün sabah YouTube kanalında yeni bir video reklam paylaştı ve geçen hafta ABD’deki tüm iPhone kullanıcıları için mevcut olan Apple Kart’ı vurguladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple uygulamasında Apple Kart arayüzünü vurgulayarak Apple Kartının özelliklerini gözden geçiriyor. Apple Kart, kullanıcıların harcadıkları kategorilere uyacak şekilde sanal kartın rengini değiştirerek görsel harcama takibi sunmak için tasarlanmıştır.

”Apple Card burada. Apple tarafından oluşturulan, bir banka değil, yeni bir tür kredi kartıdır. Harcadığınız yeri izlemek için daha iyi bir yol. Günlük Nakit her gün geri alırsınız. Ve yeni bir gizlilik ve güvenlik seviyesi.”

Reklam, hem mağaza içi alışverişlerde kullanılabilecek fiziksel titanyum kartını hem de Apple Pay alışverişlerinde kullanılan Cüzdan uygulamasındaki Apple Kartını göstermektedir.

Apple, ek reklamlara kaydolmak için bu reklamı yakın gelecekte televizyonda, sosyal medyada ve diğer yerlerde göstermeye başlayabilir.

Apple Kart, kredi kartı deneyimini basitleştirmek, harcanan faiz miktarını en aza indirmek için net harcama takibi ve ödeme seçenekleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Yüzde 3 oranında maksimuma ulaşan geri ödemeli ödüller sunar ve ödüller günlük olarak Günlük Nakit aracılığıyla sağlanır.

Apple Kart hakkında daha fazla bilgi için, tam Apple Kart kılavuzumuza göz attığınızdan emin olun.

Göz atın:   Qualcomm'dan Apple'a iPhone Satış Tedbiri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu