TeknoDiot
     
     
     

Apple Yeni Platformu Apple TV+’ı Tanıttı

Apple Yeni Platformu Apple TV+'ı Tanıttı

Apple’ın Apple TV Uygulaması’nda bulunan yepyeni ve abonelik sstemiyle çalışan orijinal video servisi, kullanıcılar için özel orijinal programlara, filmlere ve belgesellere erişim sunacak.

Apple TV+’ı duyurdu. Dünyanın önde gelen yaratıcı hikaye anlatıcılarının yeni platformu olan Apple TV+, özel orijinal programlara, filmlere ve belgesellere ev sahipliği yapıyor ve bu sonbaharda sizinle olacak.

Apple’ın abonelik sistemiyle çalışan orijinal video servisi Apple TV+; Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan ve Jon M. Chu gibi dünyanın en ünlü yaratıcı sanatçılarından bazılarına ait yepyeni programları barındıracak. Aboneler her kesimden etkileyici karakterlerle dolu, duygusal derinlik içeren ilham verici ve orijinal hikayelerden bir seçkiye diledikleri zaman reklamsız olarak Apple TV uygulamasından erişebilecekler.

Apple TV+ neler sunuyor?

Apple’ın İnternet Yazılım ve Servislerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Eddy Cue, “Hem kamera önünde hem de kamera arkasında dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarının Apple TV+’a geliyor olması bizi onurlandırıyor.” diyor. “İzleyicilere Apple TV+’ın ön tanıtımını göstermek konusunda çok heyecanlıyız. Sonbahardan itibaren bu servisi kullanmaya başlamaları için sabırsızlanıyoruz. Apple TV+, orijinal hikaye anlatıcılığı açısından film ve televizyon meraklılarının bugüne kadar gördüğü en yüksek kaliteli örnekleri sunacak.”

Apple ayrıca Mayıs 2019’da kullanıma sunulacak Apple TV uygulamasını ve Apple TV kanallarını da duyurdu. Yepyeni Apple TV uygulaması, program, film, spor, haber ve daha fazlasını izlemenin birçok yolunu tek bir yerde topluyor.

Apple Yeni Platformu Apple TV+'ı Tanıttı

Apple TV+ tanıtıldı

Uygulama iPhone, iPad, Apple TV, Mac, akıllı televizyonlar ve online yayın aygıtlarında kullanılabiliyor. Kullanıcılar yeni Apple TV kanallarına abone olup bu kanalları izleyebiliyor; HBO, SHOWTIME ve Starz gibi sadece istedikleri servisler için ödeme yapabiliyorlar. İstedikleri anda online veya offline izleyebilecekleri bu içerikler olağanüstü görüntü ve ses kalitesine sahip. Kablo ve uydu sağlayıcılarından spor, haber ve ağ kanallarını izleyebilmelerinin yanı sıra kullanıcılar iTunes filmleri ve TV programları da satın alabiliyor. Üstelik tüm bunları yeni ve kişiselleştirilmiş Apple TV uygulamasından yapabiliyor.

Mayıs ayından itibaren müşteriler Apple TV Kanalları arasından istediklerine abone olabilir; bu içerikleri Apple TV uygulamasından; ek bir uygulama, hesap veya parola kullanmadan izleyebilirler. Apple TV Kanalları arasında HBO, Starz, SHOWTIME, CBS All Access, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade ve Noggin gibi popüler servislerin yanı sıra MTV Hits gibi yeni servisler de bulunuyor. Dünya genelinde zaman içinde yeni servisler de eklenecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, 2020 iPhone’larında Kendi 5G Antenini Kullanabilir

Buğra Noyan

Coronavirüs, iPhone 9 / SE 2 ve AirPods Üretimini Engelleyebilir!

Hüseyin Ceylan

iOS 13 Sürümünde Kritik Güvenlik Açığı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.