Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Yakında Yeni iPhone SE’yi Piyasaya Sürecek!

Bu ayın başlarında, Apple’ın 2022’nin ilk çeyreğinde ulaşması beklenen yeni bir iPhone SE modeli üzerinde çalıştığına dair raporlar ele alındı. Şimdi, son raporlar bu söylentiyi destekler nitelikte.

Tayvanlı yayın DigiTimes tarafından alıntılanan sektör kaynaklarına göre, Apple’ın tedarik zincirindeki birden fazla bileşen tedarikçisi, 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanan üçüncü nesil iPhone SE’nin tanıtımı için hazırlanıyor.


Daha önce, güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, yaklaşmakta olan iPhone SE’nin görünüş olarak mevcut iPhone SE 2020 modeline benzer olacağını bahşiş vermişti. Bu nedenle, 4.7 inçlik ekranı, dokunmatik ID ana düğmesini ve kalın çerçeveleri koruması bekleniyor. Tek önemli değişiklik, iPhone SE 2022 modeli 5G bağlantısı için destek getirecek yeni işlemci dahil edilmesi.

Apple’ın yaklaşmakta olan orta koruyucusunun, 3GB RAM ve LCD ekranla donatılan son iPhone olduğu da bildiriliyor. iPhone XR’nin tasarımına dayanması, daha büyük bir ekran ve 4GB RAM taşıması beklenen 2022 iPhone SE hakkında söylentiler dolaşırken . Şimdilik iPhone SE 2022’nin Mart 2021 civarında piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu