Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Watch Series 6’nın Satışını Durdurdu

Apple, Watch Series 7 ön siparişlerini başlattıktan sonra Watch Series 6'nın satışını durdurdu

Apple, üç hafta önce görücüye çıkan Watch Series 7 akıllı saat için bugün ön siparişleri kabul etmeye başladı. Aynı zamanda şirket, geçen yılki Watch Series 6’nın satışını durdurdu.


Apple’ın resmi web sitesine göre şirket, Watch Series 6 sayfasını online mağazasından kaldırdı ve artık cihazı müşterilerine sunmuyor. Böylece Apple’ın akıllı saat serisi artık Watch Series 3, Watch SE ve Watch Series 7’den oluşuyor.

Merakla, Apple hala beş yıl önce tanıtılan Watch Series 3’ü satıyor. Tabii ki şirketin böylesine “eski” bir cihazı güncel tuttuğunu bilmek güzel, ancak çalışmalarının kalitesiyle ilgili şikayetler bir yıl önce, watchOS 7’nin piyasaya sürülmesinden sonra gelmeye başladı. bir akıllı saat kullanmanın iyi bir deneyimi, en azından Watch SE’ye dikkat etmelidir.

Elbette Watch Series 7 sahipleri, daha ince çerçeveli büyütülmüş bir ekran, IP6X toz koruması, EKG kaydı ve kan oksijen ölçümü ile övünerek maksimum faydayı elde edecekler. Cihaz önümüzdeki Cuma günü 15 Ekim’de satışa çıkacak.

Apple Watch Series 7

Apple, Watch Series 6'nın Satışını Durdurdu

Kullanıcılar, Apple Watch Series 7’nin 41 ve 45 mm kasa yüksekliklerine sahip iki versiyonu arasında seçim yapabilecekken, önceki nesil modeller 40 ve 44 mm kasa seçenekleriyle satışa sunuldu.

Daha büyük model, ekran köşegenini 1,78 inçten 1,9 inç’e çıkararak ekrana bilgi görüntülemek için daha fazla alan sağladı. Ekran neredeyse cihazların kenarına kadar uzanıyor ve çerçeveler yalnızca 1,7 mm genişliğinde. Retina ekran güneşli günlerde %70 daha fazla parlaklık sunar ve her zaman ekranda görünür.

Geliştiricilere göre kullanıcılar, yeni saatin ekranına %50 daha fazla metin sığdırabilecekler. Apple’ın akıllı saat kasasının boyutunu yalnızca ikinci kez değiştirmesi dikkat çekici . Daha önce bu, Series 4 cihazlarının pazara girdiği 2018’de olmuştu. Genel olarak, yeni saatler önceki nesil cihazlardan görsel olarak farklı değil, ancak akıllı saatlerin piyasaya sürülmesinden önce biraz farklı bir görünüme atfedildiler.

Pilin tek bir şarjı, 18 saat kesintisiz çalışma için yeterlidir. Enerji yenileme işlemi, USB Type-C arabirimi üzerinden gerçekleştirilir; %80’e kadar şarj 45 dakikada gerçekleşir – öncekinden üçte bir daha hızlı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu