AMD

Apple, Watch 2 ve Watch 3 Serileri İçin Ekran Değişim Programı Başlattı

Apple, Watch Series 2 ve 3’ün alüminyum ünitelerini kapsayacak ve değiştirecek yeni bir ekran değiştirme programı başlatıyor.

Ekranın yuvarlak kenarı boyunca bir çatlağın ortaya çıkabileceği bir tasarım sorununu ele alıyor. Çatlak bir köşeden başlayacak ve daha sonra, örnek çizimlerde gösterildiği gibi, tüm çevre boyunca potansiyel olarak yayılması olduğu süreç içinde değişim programında bu ürünlerdeki sorunlar kabul edilebilecek.

Hem 38mm hem de 42mm Apple Watch 2 modelleri bu tasarım hatasından etkileniyor. Apple Watch 3‘e gelince, sadece GPS ve GPS + sorunları ve yine ekran sorunları olanlar için geçerli olacak .

Şirket ayrıca her iki neslin Nike + versiyonlarını ekran değiştirme programına dahil ediyor. Şimdilik, çatlak sorununa neyin neden olduğu belli değil. Apple, “çok nadir durumlarda” olduğunu ancak hangi koşulların bu olduğunu belirtmekte başarısız olduğunu belirtti.

Apple, Watch 2 ve Watch 3 Serileri İçin Ekran Değişim Programı Başlattı

Apple Watch modelleri için ekran değişim programı

Ekran değiştirme için uygun modellerden herhangi birine sahipseniz, üç olası eylem vardır. İlk önce, bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı bulmanız gerekir. İkincisi, bir Apple Perakende Mağazasına girmenizi gerektirir. Üçüncüsü çevrim içidir yani Apple resmi web sitesi üzerinden Apple Destek üzerinden iletişime geçmeniz gerekli.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!