Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Vision Pro Mart Ayında Gelmesi Bekleniyor

Mark Gurman, Apple Vision Pro'nun muhtemelen "Mart'a doğru bir zaman diliminde" piyasaya çıkacağını tahmin ediyor.

Apple, en son Power On bülteninde Mark Gurman, Vision Pro’nun muhtemelen “Mart’a doğru bir zaman diliminde” piyasaya çıkacağını tahmin ediyor. Bu, 3.499 dolarlık kulaklığın bugüne kadarki en sağlam zaman tahminidir.

Gurman, Apple’ın Vision Pro’yu Ocak 2024’te piyasaya sürmeyi hedeflediğini belirtiyor, ancak şirketin dağıtım planlarının gerisinde kaldığı ve son testlerini yapıyor olduğunu söylüyor.


Apple Vision Pro Mart Ayında Gelmesi Bekleniyor

Raporlara göre, Apple Vision Pro’yu randevuyla perakende mağazalarında ve web sitesinde satışa sunacak. Kulaklık, stokları birçok fiziksel mağazada tutmayı zorlaştıran reçeteli lensler ve farklı boyutlarda başlıkları içeren çeşitli SKU’larla birlikte gelecek.

Apple, Vision Pro’nun piyasaya sürülmesini dikkatlice kurgulamak istediği için kulaklığı üçüncü taraf ortaklarıyla sunmayacak.

Apple, Vision Pro’nun piyasaya sürülmesine hazırlanıyor – en son visionOS beta sürümünde, videolar da dahil olmak üzere becerilerle ilgili materyaller bulunuyor, iOS 17.2 beta sürümünde ise AirPlay Receiver özellikleri ve iPhone 15 Pro modellerinde mekansal videolara destek var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu