Apple TV Plus Ne Zaman Geliyor?

Apple TV+ 1 Kasım’da dünyanın en iyi hikâye anlatıcılarına ait orijinal yapımlarla geliyor.

Apple bugün tamamen orijinal ilk video abonelik hizmeti olan ve güçlü bir hayal gücüne sahip hikâye anlatıcılarına ev sahipliği yapan Apple TV+’ın 1 Kasım’da 100’den fazla ülke ve bölgede kullanıma sunulacağını açıkladı. Apple TV+’ta, “The Morning Show”, “Dickinson”, “See”, “For All Mankind” ve “The Elephant Queen” gibi güçlü ve ilham verici orijinal program seçenekleri yer alacak.

Yedi gün ücretsiz deneme üyeliğiyle ayda 4,99 ABD Doları karşılığında sunulan hizmet, tv.apple.com adresinden online izleme olanağı dahil olmak üzere iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac ve diğer platformlarda Apple TV uygulaması üzerinden kullanılabilecek. Bugünden itibaren herhangi bir iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch veya Mac modelini satın alan müşteriler bir yıl ücretsiz Apple TV+ üyeliğinden yararlanabilecekler. Bir Apple TV+ aboneliği, Aile İçi Paylaşım ile altı aile üyesi tarafından kullanılabilecek.

Yepyeni, Çok Özel Orijinal Yapımlar

Dünyanın en ünlü yaratıcı sanatçılarının imzasını taşıyan bu orijinal Apple TV+ yapımları, 1 Kasım’da Apple TV uygulamasında izleyicilerle buluşacak:
Başrollerinde Jason Momoa ve Alfre Woodard’ın yer aldığı epik drama “See”, günümüzden 600 yıl sonra, insan nüfusunun bir virüs tarafından yok edildiği, hayatta kalanlarınsa kör olduğu bir gelecekte geçiyor. Tüm insanlık görme duyusunu yitirdiğinde, insanlar adapte olmak ve hayatta kalmanın yeni yollarını bulmak zorunda kalıyorlar.

Aynı zamanda yapımcılar arasında yer alan Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston’ın Steve Carell ile birlikte başrolleri paylaştığı etkili drama “The Morning Show”, sabah haberlerinin dünyasını keşfe çıkıyor ve her sabah Amerika’yı uyandıran insanların egolarını, hırslarını ve güç arayışını ele alıyor.

Apple TV Plus Ne Zaman Geliyor?

Gençlik hikâyelerine karanlık bir bakış açısı getiren komedi yapımı “Dickinson”, genç ve asi şair Emily Dickinson’ın gözünden toplum, cinsiyet ve ailenin yaşattığı engelleri konu alıyor.
Ronald D. Moore’un imzasını taşıyan yeni dizi “For All Mankind”, global uzay yarışının asla son bulmadığı ve uzay programının Amerika’nın umut ve hayallerinin kültürel merkezinde kaldığı bir dünyada yaşanacakları aktarıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Huawei P Smart 2020 Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Apple TV uygulamasına her ay eklenecek diğer orijinal Apple TV+ yapımlarından bazıları şöyle:
M. Night Shyamalan imzalı yeni psikolojik gerilim “Servant”, evliliklerini akıl almaz bir şekilde sarsan ve evlerinin kapısını gizemli bir güce açan bir trajedinin ardından yas tutmakta olan Philadelphia’lı bir çiftin hikâyesini anlatıyor.

Oscar ödüllü Octavia Spencer ve Emmy ödüllü Aaron Paul’ün başrolde yer aldığı sürükleyici yeni dizi “Truth Be Told”, Amerika’nın gerçek suçu konu alan podcast’lere beslediği tutkuyu ele alıyor ve gizlilik, medya ve ırkla ilgili güncel sorunlara ışık tutuyor.

Apple TV Plus Ne Zaman Geliyor?

Epic Magazine’de yayınlanan gerçek hikâyelerden ilham alan “Little America” Amerika’daki göçmenlerin eğlenceli, romantik, samimi, ilham verici ve şaşırtıcı hikâyelerini ekrana taşıyor.

Gerçek bir hikâyeden esinlenen uzun metraj film “The Banker”da Anthony Mackie ve Samuel L. Jackson, 1950’lerin ırka dayalı kısıtlamalarını aşarak Jim Crow Teksas’taki Afrikalı Amerikalılara gizlice ev kredisi vermeye çalışan iki Afrikalı Amerikalı girişimciyi canlandırıyor. Filmde Nia Long ve Nicholas Hoult da rol alıyor.

2019 Sundance Film Festivali ve 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nin resmi seçkisinde yer alan uzun metraj film “Hala”, aldığı geleneksel Müslüman aile terbiyesiyle banliyöde yaşanan bir gençlik arasında denge kurmaya çalışan bir lise son sınıf öğrencisinin hikâyesini aktarıyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu