Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Tokyo’da Yeni Mağaza Açıyor!

Apple 7 Eylül’de Tokyo’nun Chiyoda semtinde bulunan Marunouchi ticaret merkezinde açacaklarını kısa bir Youtube videosu ile duyurdu.

Apple Tokyo’da bulunan beşinci perakende mağazası ve tüm Japonya’da dokuzuncu mağazasını, 7 Eylül’de saat 10.00’da ki açılışını kutlayacak. Mitsubishi Binası’nın temelini oluşturan Apple Marunouchi, eşsiz bir cephe tasarımı ile göz kamaştırıyor. Apple’ın Tokyo’ya yürüme mesafesinde bulunan en yeni perakende mağazası olacak. Yeni mağaza, Apple’ın Japonya’da genişlemesi devam ederken 2019’da tamamlanması planlanan birkaç büyük projeden biri.


 

İki yıldan fazla süren planlama, tasarım ve inşaat işlerinin ardından, Apple logosu bu ayın başlarında ilk kez Marunouchi sokaklarını aydınlattı. Transit temalı grafikler, stilize edilmiş Japonca karakterler (丸 の 内) oluşturmak üzere dokuma renkli çizgilerle mağazanın pencerelerini kapsıyor. Instagram’da Deirdre O’Brien, yeni mağazanın Apple’ın Japonya’da en büyük mağaza olacağını belirtti.

Önemli konumuyla ve birkaç yeni dış mimari elemanın ilk çıkışının ötesinde, Apple Marunouchi, Tokyo’nun merkezinde Apple yaratıcı öğreniminde Bugün için çağdaş bir alan oluşturduğu için önemlidir. Apple Marunouchi’ye en yakın yeri olan Ginza, 2003’ün açılış gününde göründüğü gibi aynı kalıyor ve Apple’ın en yeni deneyimsel perakende hedeflerine ulaşamıyordu. Apple Shinjuku, Japonya’da yeni bir artırılmış gerçeklik [AR] T Walk’a ev sahipliği yapan tek mağaza olarak seçildi.

Apple, Marunouchi için özel bir dizi etkinlik ile Tokyo’da Bütün Apple mağazalarına enerji verecek. Apple Marunouchi oturum takvimi yeniliklerin tam bir listesini yayınladı. “Tokyo Creative Guild” başlıklı oturumlardan bazıları yerel sanatçıları ve onlara ilham veren insanları içerecek. Bu özel oturumlar için kayıt genellikle hızlı bir şekilde biter.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu