Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Singapur’da Yüzen İlk Mağazasını Açıyor!

Yeni Mağaza, Singapur'un Ünlü Marina Bay Sands Bölgesinde!

Apple şimdiye dek Singapur’da 2 mağazaya sahipti. İkisi de fazlasıyla şık ve gösterişli olmasına rağmen yeni mağazanın gerçekten eşi benzeri yok! Yeni Apple Mağazası su üzerine inşa edilmiş!

Ünlü teknoloji markası Apple, Singapur’daki üçüncü Apple Store’un yakında Marina Bay Sands’de açılacağını duyuruldu. Ve muhtemelen teknoloji devinin buradaki en dikkat çekici perakende satış noktası olacak. Bence sadece oradaki değil Dünya’daki en ilgi çekici mağazası olabilir.


Apple’ın Singapur’daki en yeni mağazası, Marina Bay’in sularında yüzen muhteşem bir kürede yer alacak ve dünyanın su üzerinde duran ilk Apple mağazası olacak. Baya yüzüyor bu mağaza!

Bu yeni mağaza, Apple’ın Singapur’daki üçüncü yerel mağazası olacak. Orchard Road Knightsbridge’deki ilk mağazası 2017’de açıldı ve Jewel Changi Havaalanı’ndaki ikinci mağazası geçen Temmuz ayında açılmıştı. Bu iki mağazayı Google‘dan aratacak olursanız ikisinin de gayet şık ve lüks olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar iyi mağazalar varken bir de bu yeni mağazayla ünlü teknoloji şirketi olayları Everest’e çıkarmış.

Marina Bay Sands mağazasının açılış tarihi henüz açıklanmadı, ancak yakında olacağını biliyoruz. Açılışı takip edebilmeniz için bir de internet sayfası açılmış. İlgililer buradan bağlantıya gidebilirler.

Peki Bu Alanda Eskiden Ne Vardı?

Apple, Singapur'da Yüzen İlk Mağazasını Açıyor!

MBS’deki yüzen mağaza alanı yakında yeni bir kullanım alanına kavuşacak olsa da, bir önceki kullanan mağaza da çok farklı görünüyordu.

Daha önce 2011’den 2016’ya kadar mega bir gece kulübü olan Avalon (yukarıda) tarafından kullanılmıştı. O zamanlar kulüp 5.181,6 metre kare alana sahip dubleks bir yapıya sahipti. Apple bu büyük alanı nasıl dönüştürecek ne kadar kullanışlı bir mekan olacak, göreceğiz.

Gidebilecek Singapur’da yaşayan arkadaşlar varsa Yeni Apple Store, Marina Bay Sands, B2-06, 2 Bayfront Ave, S018972 adresinde olacak.

Apple, Singapur'da Yüzen İlk Mağazasını Açıyor!

Apple, Singapur'da Yüzen İlk Mağazasını Açıyor! Apple, Singapur'da Yüzen İlk Mağazasını Açıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu