«
  1. Ana sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Apple Music, 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Apple Music, 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Apple Music, 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Apple’ın en son kazanç görüşmesi sırasında şirket CEO’su Tim Cook, şu anda 50 milyonücretli Apple Music abonesi olduğunu açıkladı.

Dijital müzik platformu 2018 boyunca önemli oranda bir büyüme kaydetti. Şirket geçen yılın Mart ayında Apple Music’in 38 milyon ücretli abonesi olduğunu duyurmuştu.,

Kıyaslama açısından Spotify’ın 87 milyon ücretli aboneye sahip olduğunu belirtelim. İsveç merkezli dijital müzik hizmetinin küresel iletişim ve halkla ilişkiler sorumusu Dustee Jenkins, CES 2019 kapsamında yaptığı bir röportajda aylık 200 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştıklarını da açıklamıştı.

vApple Music, 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

  • Apple Music Yeni Rekor Kırdı!

Spotify hala dijital müzik pazarının lideri konumunda ancak Apple’ın platformu geçen sene gösterdiği performansı devam ettirip aynı hızda büyürse bu açığı kapatabilir gibi görünüyor. Gerçek olan şu ki 2019 yılı online müzik savaşında büyük bir rekabete sahne olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *