Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone SE 2’yi 2020 İlk Çeyreğinde Tanıtabilir!

Apple, iPhone SE 2’yi iPhone 8 tasarımı ve A13 yonga setiyle piyasaya sürmesi planlanıyor.

İPhone SE, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve 4.7 ve 5.5 inç iPhone’ların çok büyük göründüğü bir zamanda iPhone 5’in daha küçük donanımının yeniden piyasaya sürülmesiydi. iPhone SE esasen içindekiler ve iPhone 6S kamerayla güncellenen bir iPhone 5 gövdesiydi. Daha küçük, cebe rahat sığan bir iPhone tercih edenler içindi.


Halefi olan iPhone SE’nin söylentileri 2017 yılında tekrar etmeye başladı ve aynı 4 inç form faktörünü de kullanacaktı. O zamandan bu yana iki yıldan fazla zaman geçti ve söylentiler yine de bir iPhone SE çıkışını göremedik. Rapor, uzun zamandır 2020 yılının ilk çeyreğinde böyle bir cihazın açıklanacağını iddia eden Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan geliyor. Bu, geçen ayın bir başka raporu ile hemen hemen aynı.

Apple, iPhone SE 2'yi 2020 İlk Çeyreğinde Tanıtabilir!

Rapora göre, bu telefon iPhone 11’in 699 dolarlık fiyatından daha uygun fiyatlı olacak ve bir iPhone 8’in gövdesine sahipken, bu gövdenin altında A13 işlemci ve 3GB RAM olması bekleniyor.

Bu iPhone SE “2”, Apple’ın hala sattığı iPhone 8 modelini tamamen kaldırılmasını kolaylaştıracak. Bazı iPhone kullanıcıları ana düğmeden uzaklaşmayı reddederler, ancak aynı donanım yenilenirse, belki de Apple müşterilerini elinde tutmayı sürdürebilir.

Bu Apple için yeni bir durum. Apple 4.7 inç donanımını yenilediyse bu ana düğmeyi yeni cihazlarda geri getirmesi gerektiği anlamına gelir. Apple bugünlerde MacBook’ta Touch ID kullanıyor, bu nedenle tamamen etkilenmez. Yeni bir iPhone SE çıkarmak için herhangi bir zaman varsa gelecek yıl olmalı.

Şu anda, Apple’ın en ucuz cihazı iPhone 8, 449 dolardan başlıyor. Belki de iPhone 8’i bir iPhone SE halefi ile değiştirmek, hala iPhone 6 üzerinde tutan müşterilere daha fazla satış yapabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu