Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone 13 ile Birlikte Yepyeni Ekran Özelliği Sunacak!

Apple, iPhone 13 ile Her Zaman Açık Ekran işlevini getireceği söylendi

EverythingApplePro ve Max Weinbach’tan gelen yeni bir sızıntıya göre, Apple nihayet Her Zaman Açık Ekran işlevini yaklaşan iPhone 13 serisine getirecek.


Söylenti, iPhone 13 birimlerinin Samsung’un 120Hz LTPO (düşük sıcaklıklı polikristalin oksit) ekranlarını kullanacağını ve kullanıcıların pil yüzdelerini ve sürelerini her zaman ekranda görebileceklerini öne sürüyor.

Ayrıca, ekranın sadece küçük bir bölümünü aydınlatarak AOD’de görünen bildirimlerden de bahsediliyor. Yeni sızıntı, iPhone 13’ün uyumlu aksesuarların klipslenmesini önleyen daha güçlü MagSafe mıknatısları getireceğinden de bahsediyor. Önceki kamera sızıntılarına ek olarak , gökyüzündeki yıldızları veya diğer uzay nesnelerini algıladığında devreye girecek olan otomatik bir Astro-fotoğrafçılık modundan bahsediliyor.

Apple’ın AirTag’lerinin de Nisan ayında piyasaya sürüleceği ve Apple Watch Series 7’nin kan şekeri takibi kazanacağı belirtildi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu