Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı - TeknoDiot.com

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Eylül ayında tanıtılması beklenen Apple’ın iPhone 12 serisi 20W şarj cihazı 3C sertifikası alıyor.

iPhone 11 serisi 18W hızlı şarj desteği ile geçen yıl duyurulmuştu. Yakında çıkacak olan iPhone 12 serisi, 20W hızlı şarj desteğiyle bir adım daha yükselecek.

20W şarj cihazı, yeni bir 5W Apple şarj cihazı ile birlikte Çin İletişim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. 20W şarj cihazında bir USB-C bağlantı noktası vardır. Power Delivery’yi ve 5V 3A ve 9V 2.2A güç çıkışlarını destekler. 3C sertifikası, Flextronics Power Systems (Dongguan) Co.Ltd. Tarafından üretildiğini göstermektedir.

Apple’ın yaklaşan telefonlarını şarj cihazıyla birlikte gönderemeyebileceği bildirildi, ancak yeni bir 5W şarj cihazının ortaya çıkması, serinin bazı modellerinin kutuda bir tane ile geleceği anlamına gelebilir. Bununla birlikte, 20W şarj cihazının, onu destekleyen cihazlar için ayrıca satın alınması gerekebilir.

Apple’ın 5,4 inçlik model, iki 6,1 inçlik model ve 6,7 inçlik model olmak üzere dört yeni iPhone piyasaya sürmesi bekleniyor. 6.1 inçlik modellerden biri ile birlikte 6.7 inçlik modelin adlarında “Pro” olabilir.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu