Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Eylül ayında tanıtılması beklenen Apple’ın iPhone 12 serisi 20W şarj cihazı 3C sertifikası alıyor.

iPhone 11 serisi 18W hızlı şarj desteği ile geçen yıl duyurulmuştu. Yakında çıkacak olan iPhone 12 serisi, 20W hızlı şarj desteğiyle bir adım daha yükselecek.


20W şarj cihazı, yeni bir 5W Apple şarj cihazı ile birlikte Çin İletişim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. 20W şarj cihazında bir USB-C bağlantı noktası vardır. Power Delivery’yi ve 5V 3A ve 9V 2.2A güç çıkışlarını destekler. 3C sertifikası, Flextronics Power Systems (Dongguan) Co.Ltd. Tarafından üretildiğini göstermektedir.

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Apple’ın yaklaşan telefonlarını şarj cihazıyla birlikte gönderemeyebileceği bildirildi, ancak yeni bir 5W şarj cihazının ortaya çıkması, serinin bazı modellerinin kutuda bir tane ile geleceği anlamına gelebilir. Bununla birlikte, 20W şarj cihazının, onu destekleyen cihazlar için ayrıca satın alınması gerekebilir.

Apple’ın 5,4 inçlik model, iki 6,1 inçlik model ve 6,7 inçlik model olmak üzere dört yeni iPhone piyasaya sürmesi bekleniyor. 6.1 inçlik modellerden biri ile birlikte 6.7 inçlik modelin adlarında “Pro” olabilir.

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı Apple, iPhone 12 İçin Şarj Cihazının Sertifikasını Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu