Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, İlk Olarak 2020 Yılında İki Farklı iPhone Modeli Tanıtacak!

2011’den bu yana her yıl Apple Eylül veya Ekim etkinliğinde bir sonraki iPhone modelini tanıtıyor.

Bunların hepsi şu anki gibi değişebilir, JP Morgan analistleri Apple‘ın 2021’de mevcut 3 modeli yerine 4 iPhone modelin iki ayrı lansmanı olacağını tahmin ediyor.


Ayrıca JP Mogan’ın tedarik zinciri Apple’daki kontrollerine dayanıyor. 2021’in ilk yarısında iki yeni iPhone modelinin piyasaya çıkmasını ve ardından 2021’in ikinci yarısında iki tane daha piyasaya sürülmesini öngörüyorlar. 2020’de tanıtılması beklenen iPhone 12 serisi cihazlar olacağı söylenmekte. Ancak Apple farklı isimlerle yeni bir iPhone serisi de tanıtabilir.

2020 Yılında İki Farklı iPhone Modeli Tanıtacak!

Apple, İlk Olarak 2020 Yılında İki Farklı iPhone Modeli Tanıtacak!

Bu, Apple’ın stratejisinde tarihsel olarak yılda bir iPhone etkinliği olması gereken bir değişikliği işaret edecektir. Söz konusu hamlenin Apple’ın yılda 2 veya daha fazla etkinlik düzenleyen ve yıl boyunca telefonları serbest bırakan diğer markalarla rekabet etmesine izin verdiği söyleniyor.

Tahmin ayrıca, iPhone‘un 2020 yılında 4 yeni modelde olacağını, bunun da iki adet 6.7 inç, bir 6.1 inç ve bir 5.4 inç ekran boyutunda model olacağını gösteriyor. Telefonların ayrıca 5G uyumlu olduğu ve tüm modellerde OLED ekranlara sahip olduğu söyleniyor. World-Facing 3-D özel kamerasının da bazı modellerde göründüğü söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu