Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Güvenli ve Güvenilir Onarım Seçenekleri Sunuyor

Apple, müşterilerine güvenli ve güvenilir onarımlar için daha da fazla seçenek sunuyor.

Apple, müşterilerine garanti kapsamı dışında olan çoğu iPhone onarımı için ek seçenekler sunan yeni bir onarım programı başlattığını açıkladı. Apple, küçük veya büyük ölçekte daha fazla bağımsız onarım işletmesine Apple Yetkili Servis Sağlayıcıları (AASP’ler) ile aynı orijinal parçaları, araçları, eğitimi, onarım kılavuzlarını ve tanılama bilgilerini sağlayacak. ABD’de başlatılan bu programın başka ülkeleri kapsayacak şekilde genişletilmesi planlanıyor.


Yeni bağımsız onarım sağlayıcısı programı, Apple’ın müşteri memnuniyeti konusunda sektöre liderlik eden, tüm Apple ürünleri için garanti kapsamı içinde veya dışında servis sağlayarak milyonlarca kişiye yardımcı olan global ağına yaptığı sürekli yatırımı tamamlıyor. 5.000’den fazla AASP’yi kapsayan bu ağ, gün geçtikte büyümeyi sürdürüyor.

Apple, Güvenli ve Güvenilir Onarım Seçenekleri Sunuyor

Apple’ın bağımsız onarım programına katılmanın bir maliyeti yok. Yeni programa katılabilmek için işletmelerin onarımları gerçekleştirebilecek Apple sertifikalı bir teknisyene sahip olması gerekiyor. Basit sertifikasyon süreciyse ücretsiz olarak sunuluyor. Daha fazla bilgi edinmek ve başvurmak için support.apple.com/irp-program sayfasını ziyaret edin. Koşullara uygun onarım işletmeleri; orijinal Apple parçaları, araçları, eğitimleri, onarım kılavuzları ve tanılama bilgilerine AASP’lerle aynı maliyet karşılığında sahip olacak.

Apple geçtiğimiz yıl içinde Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da onarım için orijinal parçalar sunmakta olan 20 bağımsız onarım işletmesini kapsayan başarılı bir pilot program başlattı. Bugünkü duyuru, Apple’ın bir süre önce yetkili servis ağını ABD’deki her Best Buy mağazasına entegre edip ABD’de bulunan AASP konumlarının sayısını üç yıl öncesine göre üç katına çıkartarak gerçekleştirdiği geniş çaplı genişletme çalışmasının ardından yapıldı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu