Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, En Son Tanıtılan MacBook Klavye Sorunlarını Kabul Etti

Apple geçen sene 3. nesil kelebek klavyesiyle yeni MacBook Pro ve MacBook Air modellerini piyasaya sürmüştü.

Son WSJ raporuna göre, bazı müşteriler hala bu sorunları yaşıyor. Bu bağlamda, Apple sorunları kabul etmiş ve müşterilerden de özür dilemiştir. Şirket ayrıca, etkilenen müşterilerin destek için şirketle iletişim kurması gerektiğini bildirdi.


Apple, yeni başlayanlar için üçüncü nesil klavyenin, “kelebek mekanizmalarına girmesini önlemek için” tuş başlıkları altında silikon bir zara sahip olduğunu söyledi. Bu membran, klavye sorunlarını tamamen ortadan kaldırmadı.

Apple, En Son Tanıtılan MacBook Klavye Sorunlarını Kabul Etti

Apple sözcüsünden açıklama;

Az sayıda kullanıcının üçüncü kuşak kelebek klavyesiyle sorunları olduğunu biliyoruz ve bunun için üzgünüz. Mac notebook müşterilerinin büyük çoğunluğu yeni klavyeyle olumlu bir deneyime sahip.

Apple, geçen yıl 2015-2017 MacBook ve 2016-2017 MacBook Pro modelleri için ücretsiz onarım hizmeti sunan bir hizmet programı başlattı. Bununla birlikte, ne yazık ki en son 2018 MacBook Pro ve MacBook Air bunun için uygun değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu