Apple Kendi Kredi Kartını Tanıttı: Apple Card - TeknoDiot.com

Apple Kendi Kredi Kartını Tanıttı: Apple Card

Abone Ol 

Apple kendi kredi kartını tanıttı! Apple, çözümü Apple Pay ile ortaklaşa çalışacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kullanıcılar Apple kredi kartı teslim almayı beklemeden anında Apple Pay üzerinden Apple Card oluşturabilecekler. Ayrıca şirket, Apple Card ile amacı kredi kartı deneyimini yeni bir seviyeye çıkarmak olarak belirtti.

Hemen örnek verecek olursak, akıllı bir algoritma sayesinde yaptığınız harcamalar garip kodlardan ziyade daha basit ve anlaşılır şekilde gösterilebilecek. Buna ek olarak çeşitli istatistikler harcama alışkanlıklarınızı kontrol etmenize yardımcı olacak. Hatta özel faiz hesaplama araçları da Apple Card ile sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Apple Card neler sunacak?

Apple Kendi Kredi Kartını Tanıttı: Apple Card

Apple Card, klasik bir kart modelinde olmayacağı belirtilirken kartın üstünde herhangi bir kart numarası ve benzeri bilgiler yer almayacağı bilgisi veriliyor. Daily Cashadındaki Apple Card özelliği sayesinde yaptığınız alışverişlerin belirli oranını bonus olarak geri alabileceksiniz.

Firmanın belirttiğine göre bu geri ödeme puan olarak değil direkt nakit olarak hesabınıza yansıyacak. Apple Pay ile temassız ödeme yaptığınızda yüzde 2 iade alabileceksiniz. Eğer Apple mağazalarından veya App Store üzerinden harcama yaparsınız iade oranı yüzde 3’e yükseliyor. Apple Pay geçmeyen yerlerde MasterCard ile yapılan anlaşmayla bilirkte bu fiziksel kart oldukça yararlı olacaktır. Son olarak Apple Card hizmetinin bu yaz itibariyle aktif olacağını aktaralım.

Apple Kendi Kredi Kartını Tanıttı: Apple Card

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Apple-kendi-kredi-kartini-tanitti–109136

Göz atın:   Amazon Ellerinizi Tarayan Yeni Bir Ödeme Sistemini Test Etmek İstiyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL