Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Card Sahipleri, Faizsiz 24 Ay Taksitle Telefon Alabilecek!

Apple Card, ABD’de Goldman Sachs tarafından verilen bir kredi kartıdır ve kart sahiplerine iPhone’ların Apple Pay uygulamasıyla entegre bir deneyim sunar. Apple Store, T-Mobile, Uber ve Walgreens / Duane Reade alımlarında çok sayıda fiziksel kart ve% 3 para iadesi ile geliyor.

Apple Card’ın Perks listesine en son eklenenler, yeni iPhone’larda faizsiz alımlardır. Haberler, Apple’ın son kazanç çağrısı sırasında duyuruldu. Kullanıcılar, Apple Store’dan herhangi bir iPhone için faiz ödemeden 24 aylık taksit seçebilirler.
Apple Card Sahipleri, Faizsiz 24 Ay Taksitle Telefon Alabilecek! Apple Card Sahipleri, Faizsiz 24 Ay Taksitle Telefon Alabilecek! Tabii ki Apple, Yükseltme Programı ile zaten aynı şeyi teklif ediyor, ancak Apple Card sahiplerinin hala% 3 geri ödeme için hak kazanıp kazanmayacağını merak ediyoruz, bu da yeni bir iPhone’un toplam maliyetinde% 3 indirim sağlıyor.


Biri, zaman içinde büyük bir satın alma işlemini faizsiz ve% 3 geri ödemesiz ödeme yapmanın kolaylığını birleştirebilirse, Apple Card için Başvurucu için cazip bir anlaşma yapar. Aksi takdirde, Apple’ın Yükseltme Programına hala başvurabilirsiniz ve istediğiniz kadar para ödülü kredi kartı almanızın gerçek bir nedeni olmazdı.

Apple Pay şu an ABD’de en çok tercih edilen mobil ödeme uygulamasıdır, çünkü% 30,3 pazar payı ile Starbucks’ı devralmıştır. Platform şu anda dünya çapında 40’tan fazla ülkede mevcuttur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu