Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

Apple kendi kartını piyasaya sürdü ve birçok Apple müşterisi zaten bunun için kayıt oldu. Daha yakın zamanlarda Apple, diğer kredi kartı şirketleri size bir kredi kartını nasıl kullanmanızı gerektiğini gösteren kullanım belgesi yayınladı.

Titanyumdan yapılmış ve görüntüsü gerçekten hoş bir görünüme sahip. Görünüşe göre, kesinlikle Apple’ın destek belgesine ciddi şekilde bakmalısınız çünkü Zed kullanıcısı tarafından yapılan bir tweet’te, bir aydan daha az bir süre içinde görünüyor, Apple Card oldukça aşınmış görünüyor.


Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

 

Zed, eski bir Apple çalışanı olup iki aydır Apple Card kullanıyor. Kartının açıklamasına göre, kartın sıyrılmış ve “kirli” görünmesini sağlayarak finişe titanyum tabanı üzerinde çıkmaya başladığı görülüyor. Şimdi, çoğu zaman kredi kartlarında zamanla biraz soluk kalabildikleri için durum budur, bu yüzden fazla şaşırdığımızı söyleyemeyiz.

Bununla birlikte, Apple Kartınızı kesinlikle temiz tutmak istiyorsanız, kartınızı nasıl temizleyeceğiniz ve işaretleme ve renklerinin bozulmasını önleme konusunda Apple’ın destek belgesine kesinlikle bakmalısınız.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu