Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor! - TeknoDiot.com

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

Abone Ol 

Apple kendi kartını piyasaya sürdü ve birçok Apple müşterisi zaten bunun için kayıt oldu. Daha yakın zamanlarda Apple, diğer kredi kartı şirketleri size bir kredi kartını nasıl kullanmanızı gerektiğini gösteren kullanım belgesi yayınladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Titanyumdan yapılmış ve görüntüsü gerçekten hoş bir görünüme sahip. Görünüşe göre, kesinlikle Apple’ın destek belgesine ciddi şekilde bakmalısınız çünkü Zed kullanıcısı tarafından yapılan bir tweet’te, bir aydan daha az bir süre içinde görünüyor, Apple Card oldukça aşınmış görünüyor.

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

 

Zed, eski bir Apple çalışanı olup iki aydır Apple Card kullanıyor. Kartının açıklamasına göre, kartın sıyrılmış ve “kirli” görünmesini sağlayarak finişe titanyum tabanı üzerinde çıkmaya başladığı görülüyor. Şimdi, çoğu zaman kredi kartlarında zamanla biraz soluk kalabildikleri için durum budur, bu yüzden fazla şaşırdığımızı söyleyemeyiz.

Bununla birlikte, Apple Kartınızı kesinlikle temiz tutmak istiyorsanız, kartınızı nasıl temizleyeceğiniz ve işaretleme ve renklerinin bozulmasını önleme konusunda Apple’ın destek belgesine kesinlikle bakmalısınız.

 

Göz atın:   iPhone 8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu