TeknoDiot
     
     
     

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

Apple kendi kartını piyasaya sürdü ve birçok Apple müşterisi zaten bunun için kayıt oldu. Daha yakın zamanlarda Apple, diğer kredi kartı şirketleri size bir kredi kartını nasıl kullanmanızı gerektiğini gösteren kullanım belgesi yayınladı.

Titanyumdan yapılmış ve görüntüsü gerçekten hoş bir görünüme sahip. Görünüşe göre, kesinlikle Apple’ın destek belgesine ciddi şekilde bakmalısınız çünkü Zed kullanıcısı tarafından yapılan bir tweet’te, bir aydan daha az bir süre içinde görünüyor, Apple Card oldukça aşınmış görünüyor.

Apple Card İlk Ayından Sonra Aşınmaya Başlıyor!

 

Zed, eski bir Apple çalışanı olup iki aydır Apple Card kullanıyor. Kartının açıklamasına göre, kartın sıyrılmış ve “kirli” görünmesini sağlayarak finişe titanyum tabanı üzerinde çıkmaya başladığı görülüyor. Şimdi, çoğu zaman kredi kartlarında zamanla biraz soluk kalabildikleri için durum budur, bu yüzden fazla şaşırdığımızı söyleyemeyiz.

Bununla birlikte, Apple Kartınızı kesinlikle temiz tutmak istiyorsanız, kartınızı nasıl temizleyeceğiniz ve işaretleme ve renklerinin bozulmasını önleme konusunda Apple’ın destek belgesine kesinlikle bakmalısınız.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone 8, Fabrikada Videoda Görüldü!

Buğra Noyan

AMD Dünyanın İlk 64 Çekirdekli İşlemcisini Tanıttı

Buğra Noyan

2020 Yılında Öne Çıkacak 8 E-Ticaret Trendi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.