Apple AirPower İptal Edildi - TeknoDiot.com

Apple AirPower Bekleyenlere Kötü Haber!

Abone Ol 

Apple, yaklaşmakta olan AirPower kablosuz şarj matını iptal ettiği görünüyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Maalesef, dört gözle bekleyenler için, Apple’ın resmi olarak iptal ettiklerini onayladığından beri resmi olarak onayladığı gibi şaka değil.

Bekleyenlerden özür dilendi

Apple’ın Hardware Engineering’in kıdemli başkan yardımcısı Dan Riccio, “Çok çaba gösterdikten sonra, AirPower’ın yüksek standartlarımıza ulaşamayacağı sonucuna vardık ve projeyi iptal ettik. Bu lansmanı dört gözle bekleyen müşterilerden özür dileriz. Geleceğin kablosuz olduğuna ve kablosuz deneyimini ilerletmeye kararlı olduklarına inanmaya devam ediyoruz.”

Bunun nedeni, geçen hafta Apple’ın web sitesinde gizlenmiş olan AirPower’ın yeni bir görüntüsünün bulunmasıydı. Aksesuar, bir kez daha ikinci nesil AirPod’ların ambalajında resmedildi, bu hafta bile piyasaya sürülebileceğine dair söylentiler vardı, ancak durumlar değişmiş durumda. 

Apple AirPower Bekleyenlere Kötü Haber!

Ayrıca Apple için daha önce hiç görülmemiş bir durum çünkü şirket resmi olarak ilan edildikten sonra hiçbir ürünü iptal etmedi, bu da çok nadir görülen bir durum oldu. Geçmişte, Apple’ın çeşitli donanım sorunları nedeniyle projeyi rafa geçirmek isteyebileceği konusunda raporlar vardı, ancak daha sonra şirketin kendi etrafında bir yol bulmayı başardığı anlaşılıyor.

Bekleyenlerin hayal kırıklığına uğramasına rağmen, uzun vadede, bir subpar ürünü iptal etmenin, bir ürünü piyasaya sürmekten ve donanım sorunlarına kapmaktan daha iyi olacağından emin olacağından eminiz. Apple geçmişte kablosuz şarj fikirlerini çeşitli patentleri hakkında söyleyebileceğimiz şeylerden araştırıyor, bu yüzden kesinlikle şirketten gördüğümüz son şey değil.

Göz atın:   Samsung Uygun Fiyatlı Galaxy Note 10 Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu