Apple AirPower Bekleyenlere Kötü Haber!

Apple, yaklaşmakta olan AirPower kablosuz şarj matını iptal ettiği görünüyor.

Maalesef, dört gözle bekleyenler için, Apple’ın resmi olarak iptal ettiklerini onayladığından beri resmi olarak onayladığı gibi şaka değil.

Bekleyenlerden özür dilendi

Apple’ın Hardware Engineering’in kıdemli başkan yardımcısı Dan Riccio, “Çok çaba gösterdikten sonra, AirPower’ın yüksek standartlarımıza ulaşamayacağı sonucuna vardık ve projeyi iptal ettik. Bu lansmanı dört gözle bekleyen müşterilerden özür dileriz. Geleceğin kablosuz olduğuna ve kablosuz deneyimini ilerletmeye kararlı olduklarına inanmaya devam ediyoruz.”

Bunun nedeni, geçen hafta Apple’ın web sitesinde gizlenmiş olan AirPower’ın yeni bir görüntüsünün bulunmasıydı. Aksesuar, bir kez daha ikinci nesil AirPod’ların ambalajında resmedildi, bu hafta bile piyasaya sürülebileceğine dair söylentiler vardı, ancak durumlar değişmiş durumda. 

Apple AirPower Bekleyenlere Kötü Haber! Akıllı Telefon Haberleri Apple Haberleri

Ayrıca Apple için daha önce hiç görülmemiş bir durum çünkü şirket resmi olarak ilan edildikten sonra hiçbir ürünü iptal etmedi, bu da çok nadir görülen bir durum oldu. Geçmişte, Apple’ın çeşitli donanım sorunları nedeniyle projeyi rafa geçirmek isteyebileceği konusunda raporlar vardı, ancak daha sonra şirketin kendi etrafında bir yol bulmayı başardığı anlaşılıyor.

Bekleyenlerin hayal kırıklığına uğramasına rağmen, uzun vadede, bir subpar ürünü iptal etmenin, bir ürünü piyasaya sürmekten ve donanım sorunlarına kapmaktan daha iyi olacağından emin olacağından eminiz. Apple geçmişte kablosuz şarj fikirlerini çeşitli patentleri hakkında söyleyebileceğimiz şeylerden araştırıyor, bu yüzden kesinlikle şirketten gördüğümüz son şey değil.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı