Apple, AirPods Pro’yu Yakın Zamanda Tanıtabilir!

Çin’den gelen yeni bir raporda, Apple’ın AirPods Pro’yu 250 dolarlık fiyatı ile tanıtılacağı öne sürüldü.

Apple‘ın, yeni AirPods Pro’yu bu ayın sonunda seri üretime girdikleri andan itibaren tanıtılacağı iddia ediyor.

Yeni AirPod Pro modelleri daha iyi ısı dağıtımı için tamamen yeni bir metal tasarıma sahip olacak. Ayrıca, gürültü engellemeye yardımcı olmak için hava delikleri de içereceklerdir.

Yeni AirPods Pro, 249 dolarlık fiyat etiketi ve “Pro” adlandırma planının önereceği gibi daha yüksek bir teklif olarak konumlandırılacak. Apple bunun yanında düzenli olarak 159 dolarlık AirPods satmaya devam edecek.


AMD

Apple‘ın gerçekten iptal etme, yeni bir tasarım ve daha yüksek bir fiyat etiketi içeren AirPods üzerinde çalıştığını birçok kaynaktan duymuştuk. iOS 13.2‘de gürültü iptalli AirPods yönelik birden fazla referans da bulundu.

Apple’dan AirPods Pro modeli

Apple, AirPods Pro'yu Yakın Zamanda Tanıtabilir!

Ancak, çoğu rapor Apple’ın gelecek yıl başında yeni AirPods Pro‘yu piyasaya süreceğini iddia etti. Daha uzun pil ömrüne sahip AirPods, düşük gecikmeli yeni H1 yongası ve isteğe bağlı Qi kablosuz şarj kabı.

Apple bu yıl AirPods Pro‘yu piyasaya sürmeyi planlıyorsa, yeni 16-inç MacBook Pro ve iMac yenilemesini potansiyel olarak ilan edebileceği bir medya etkinliğinde de bunu yapmak istiyor. Ancak, şirket henüz Ekim ayı sonunda gerçekleşecek herhangi bir etkinlik duyurmuş.

Kablosuz Bluetooth kulaklık pazarı, orijinal AirPods piyasaya sürülmesinden bu yana çok değişti. AirPod’lar hala piyasaya hakim olsa da, aktif gürültü önleme, su geçirmezlik ve daha iyi ses kalitesi içeren üstün özelliklere sahip bir dizi etkileyici kulaklık da mevcut değildir. Apple, AirPods Pro’yu gelişmiş ses kalitesi ve gürültü iptali ile duyuracak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu