Tiktok Takipçi Satın Al

Apple AirPods 2’den Yeni Bilgiler

Apple’ın bu yıl yepyeni “AirPods 2” yi tanıtması bekleniyor.

Yeni bir sızıntı bize güncellenmiş kablosuz kulaklıklar hakkında yeni detaylar sunuyor. AirPods 2 tıpkı birinci nesil model gibi görünecek, ancak ek özellikler ve hatta yeni malzemelerle paketlenecek. Ancak bazı kötü haberler de var: Değişiklikler nedeniyle, fiyatın da biraz artması bekleniyor.


AirPods 2 için şu anda kesin bir çıkış tarihi yok ama Reddit’te paylaşılan bilgilere göre bu yılın bahar ayları içinde piyasaya çıkacağı söyleniyor.

AirPods 2, AirPod’larla neredeyse aynı görünecek, ancak daha iyi görünüş ve kalite için yeni bir kaplamaya sahip olacakmış. Kaplama, Google’ın Pixel telefonları için kullandığı ile aynı olacakmış diye söyleniyor.

Yeni AirPod’lar, siyah ve beyaz da dahil olmak üzere bir renk yerine iki renkte sunulacak ve kabaca aynı pil ömrüne sahip olacaklar. Ancak bu yeni rapora göre, yeni bir kablosuz şarj durumunun biraz daha küçük bir pili olabilir. AirPower 2 150 $ ‘a mal olacak ve AirPods 2 200 $’ a mal olacak.

Apple’ın bu baharda, daha ucuz olan iPad ve iPad mini modelleri de dahil olmak üzere bir sürü başka ürün piyasaya sürmesi bekleniyor. Apple’ın önümüzdeki aylarda yapılacak bir basın toplantısı sırasında AirPods 2, AirPower, iPad ve iPad mini 5 dahil tüm bu cihazları tanıttığını görebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu