Apple AirPods 2'den Yeni Bilgiler - TeknoDiot.com

Apple AirPods 2’den Yeni Bilgiler

Abone Ol 

Apple’ın bu yıl yepyeni “AirPods 2” yi tanıtması bekleniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni bir sızıntı bize güncellenmiş kablosuz kulaklıklar hakkında yeni detaylar sunuyor. AirPods 2 tıpkı birinci nesil model gibi görünecek, ancak ek özellikler ve hatta yeni malzemelerle paketlenecek. Ancak bazı kötü haberler de var: Değişiklikler nedeniyle, fiyatın da biraz artması bekleniyor.

AirPods 2 için şu anda kesin bir çıkış tarihi yok ama Reddit’te paylaşılan bilgilere göre bu yılın bahar ayları içinde piyasaya çıkacağı söyleniyor.

AirPods 2, AirPod’larla neredeyse aynı görünecek, ancak daha iyi görünüş ve kalite için yeni bir kaplamaya sahip olacakmış. Kaplama, Google’ın Pixel telefonları için kullandığı ile aynı olacakmış diye söyleniyor.

Yeni AirPod’lar, siyah ve beyaz da dahil olmak üzere bir renk yerine iki renkte sunulacak ve kabaca aynı pil ömrüne sahip olacaklar. Ancak bu yeni rapora göre, yeni bir kablosuz şarj durumunun biraz daha küçük bir pili olabilir. AirPower 2 150 $ ‘a mal olacak ve AirPods 2 200 $’ a mal olacak.

Apple’ın bu baharda, daha ucuz olan iPad ve iPad mini modelleri de dahil olmak üzere bir sürü başka ürün piyasaya sürmesi bekleniyor. Apple’ın önümüzdeki aylarda yapılacak bir basın toplantısı sırasında AirPods 2, AirPower, iPad ve iPad mini 5 dahil tüm bu cihazları tanıttığını görebiliriz.

Göz atın:   Uygun Fiyata "Yenilenmiş" iPhone 8 Sahibi Olabilirsiniz

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!