Tiktok Takipçi Satın Al

Apple ‘AirPod Pro Lite’ Kulaklık Üretmeye Çalıştığı Söyleniliyor!

Apple’ın DigiTimes’a göre Tayvan’daki tedarik zinciri ortaklarıyla “AirPod Pro Lite” da dahil olmak üzere birçok ürün üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Bahsedilen diğer ürünler arasında iPad‌ ve ‌Apple Watch‌ gibi bazılarının Eylül ayından önce piyasaya çıkması pek mümkün olmasa da, önümüzdeki aylardaki güncellemelerden gelecek yeni nesil iPad, Apple Watch ve iMac modellerini içeriyor.

AirPod Pro Lite, Apple’ın Çin’deki üretimi önemli ölçüde etkilemiş olan devam eden Corona Virüs salgını arasında Apple’ın tedarik zincirini coğrafi olarak çeşitlendirmeye çalıştığı için Tayvan’daki ortaklarla üretimi artırmak istediApple 'AirPod Pro Lite' Kulaklık Üretmeye Çalıştığı Söyleniliyor!


Hem Tayvan hem de Çin’deki tedarik zincirleriyle ortaklıkları sürdüren Apple, Tayvanlı ortaklarının, salgının hammadde risklerini artırdığı için yeni nesil ‌iPad‌, ‌Apple Watch‌, AirPod Pro Lite ve ‌iMac‌ cihazlarının daha fazla üretimini üstlenmesini sağlayabilir. Kaynaklar, Çin’deki bileşen tedarikçilerinin ve montaj tesislerindeki normal operasyonların belirsiz bir şekilde yeniden başlamasından kaynaklanan tedarik kıtlığı ve sevkiyat kesintileri olduğunu belirtti.

Apple, geçen yılın Ekim ayında AirPods Pro’yu piyasaya sürdüğü için DigiTimes’ın “AirPod Pro Lite” tarafından neyi kastettiği belli değil. Bu, ikinci nesil normal AirPod’ların Mart 2019’da piyasaya sürülmesini izledi ve ‌AirPods Pro‌’yu normal ‌AirPods‌’un kablosuz kasa sürümünden ayıran yalnızca 50 $ ile ‌AirPods Pro‌’nun “Lite” sürümünün nasıl sığacağından emin değiliz.

DigiTimes, Apple’ın tedarik zinciri yoluyla ürün boru hattına ilişkin bazı fikirlere sahip olsa da, ürün adlandırma ve zamanlama gibi belirli ayrıntılar söz konusu olduğunda yayın daha az doğrudur, bu nedenle bunlar normal ‌AirPods’un üçüncü nesli olabilir. Ne olacağını daha iyi görebilmek için ek söylentilerin ortaya çıkmasını beklemek zorundayız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu