Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Adeta Sizi Uçuracak Ürünler Üzerinde Çalışıyor!

Apple’ın CEO’su Tim Cook şöyle söyledi: ”Adeta müşterilerimizi havaya uçuracak yeni Apple ürünleri geliştiriyoruz.”

Jony Ive’in Apple‘ı dünyadaki en başarılı şirkete dönüştürmede oynadığı rolün ne kadar ayrılmaz olduğu göz önüne alındığında, çoğu kişi doğal olarak ünlü tasarımcının kariyerinin tamamını Apple’da geçireceğini varsaydı. Sonuç olarak, yeni bir tasarım firması başlatmak için Apple’dan ayrılacağı haberi herkesi hazırlıksız yakaladı ve beklediğiniz gibi, görünüşte sonsuz miktarda spekülasyon ve ayrılışını çevreleyen raporlara yol açtı.


Daha büyüleyici olanlardan biri, Ive’nin ayrılmasının ardındaki sayısız nedeni ifade eden bir Wall Street Journal makalesinden geldi. Bir alıntıda, rapor, cihazın fitness odaklı bir cihazın aksine bir moda aksesuarı olarak konumlandırılmasını istediği sürece, Apple Watch ile ilgili olarak yapılan bazı stratejik kararlardan çok memnun olmadığını iddia etti.  Ive şu sözlerini söyledi: “Tim Cook’un ürün geliştirme sürecine çok az ilgi gösterdiği iddiası daha da ilgi çekicidir. ”

Apple Adeta Sizi Uçuracak Ürünler Üzerinde Çalışıyor!

Raporda Ayrıca İddia:

Apple Yönetim Kurulu giderek finans ve operasyonlarda ziyade teknoloji veya şirketin temel iş diğer alanlarda geçmişleri ile yönetmenler tarafından doldurulur oldu gibi. Bay Ive’ın siniri büyüdü.

Bu arada, söylentiye göre, Apple’ın övülen tasarım ekibi, bazı analistlere göre 2020’de başlayacak olan bir AR gözlüğü üzerinde çalışıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu