Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Son gelişmelere göre, güncellenmiş iPad mini 5 ile birlikte gelmesi beklenen lanse edilmemiş 7. nesil iPad, yeni bir rapora göre 6. nesil iPad’le aynı özelliklere sahip olacak.

Önceki spekülasyonlar, cihazın 10,2 inçlik bir ekrana sahip olacağını belirtti, ancak yeni rapor, tedarikçilerinden karışık söylentiler duyduğunu belirtti. Ancak, iPad’in Face ID yerine Touch ID parmak izi sensörüyle gelmesi bekleniyor ve aynı zamanda kulaklık jakı da olacak. İnternette dolaşan bilgilerin doğru olduğu ortaya çıkarsa, Cupertino devi her iki iPad’i de 25 Mart tarihine yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor.

Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak Apple Haberleri Tablet Haberleri

Apple’dan yeni iPad modelleri geliyor

Rapora göre, her iki yeni iPad de aynı anda ilk kez piyasaya çıkacak. Ancak, tedarikçilerin bir tanıtma için hazırlanmakta olduklarını belirtmenin ötesinde olası bir duyuru zaman çizelgesi sunmadı.

Öte yandan, Apple’ın sanal gerçeklik AR cihazı gelecek yılın ortasında hazır olacak. AR kulaklığının seri üretimi, 2019’un dördüncü çeyreğinde en kısa sürede başlayıp, 2020’nin ikinci çeyreğinden sonra piyasada yerini alabilir. Ayrıca Apple, bağımsız bir cihaz planını çizmeyi planlıyor ve bunun yerine iPhone’a güvenmeyi bekliyor.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı