Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Son gelişmelere göre, güncellenmiş iPad mini 5 ile birlikte gelmesi beklenen lanse edilmemiş 7. nesil iPad, yeni bir rapora göre 6. nesil iPad’le aynı özelliklere sahip olacak.

Önceki spekülasyonlar, cihazın 10,2 inçlik bir ekrana sahip olacağını belirtti, ancak yeni rapor, tedarikçilerinden karışık söylentiler duyduğunu belirtti. Ancak, iPad’in Face ID yerine Touch ID parmak izi sensörüyle gelmesi bekleniyor ve aynı zamanda kulaklık jakı da olacak. İnternette dolaşan bilgilerin doğru olduğu ortaya çıkarsa, Cupertino devi her iki iPad’i de 25 Mart tarihine yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor.


Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Apple’dan yeni iPad modelleri geliyor

Rapora göre, her iki yeni iPad de aynı anda ilk kez piyasaya çıkacak. Ancak, tedarikçilerin bir tanıtma için hazırlanmakta olduklarını belirtmenin ötesinde olası bir duyuru zaman çizelgesi sunmadı.

Öte yandan, Apple’ın sanal gerçeklik AR cihazı gelecek yılın ortasında hazır olacak. AR kulaklığının seri üretimi, 2019’un dördüncü çeyreğinde en kısa sürede başlayıp, 2020’nin ikinci çeyreğinden sonra piyasada yerini alabilir. Ayrıca Apple, bağımsız bir cihaz planını çizmeyi planlıyor ve bunun yerine iPhone’a güvenmeyi bekliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu