TeknoDiot
     
     
     

Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Son gelişmelere göre, güncellenmiş iPad mini 5 ile birlikte gelmesi beklenen lanse edilmemiş 7. nesil iPad, yeni bir rapora göre 6. nesil iPad’le aynı özelliklere sahip olacak.

Önceki spekülasyonlar, cihazın 10,2 inçlik bir ekrana sahip olacağını belirtti, ancak yeni rapor, tedarikçilerinden karışık söylentiler duyduğunu belirtti. Ancak, iPad’in Face ID yerine Touch ID parmak izi sensörüyle gelmesi bekleniyor ve aynı zamanda kulaklık jakı da olacak. İnternette dolaşan bilgilerin doğru olduğu ortaya çıkarsa, Cupertino devi her iki iPad’i de 25 Mart tarihine yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor.

Apple, 7. Nesil iPad Modelinde Eski Özellikler Yer Alacak

Apple’dan yeni iPad modelleri geliyor

Rapora göre, her iki yeni iPad de aynı anda ilk kez piyasaya çıkacak. Ancak, tedarikçilerin bir tanıtma için hazırlanmakta olduklarını belirtmenin ötesinde olası bir duyuru zaman çizelgesi sunmadı.

Öte yandan, Apple’ın sanal gerçeklik AR cihazı gelecek yılın ortasında hazır olacak. AR kulaklığının seri üretimi, 2019’un dördüncü çeyreğinde en kısa sürede başlayıp, 2020’nin ikinci çeyreğinden sonra piyasada yerini alabilir. Ayrıca Apple, bağımsız bir cihaz planını çizmeyi planlıyor ve bunun yerine iPhone’a güvenmeyi bekliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG TV’ler Artık Apple TV Uygulamasını Destekleyecek

Umut Bilgen

Bir Apple Eksikti! Apple Artık Resmi Bir TikTok Hesabına Sahip

Buğra Noyan

iPhone 9’un Lansman Tarihi mi Sızdırıldı?

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.