Tiktok Takipçi Satın Al

Büyük İddia, Apple Oyun Mac’i mi Yapacak?

Mac oyuncuları olsa da PC‘lerin daha modüler ve yükseltilmesi daha kolay olduğu için, oyun konusunda birçok profesyonel oyuncunun PC’leri Mac bilgisayarlar üzerinden seçmesi aslında şaşırtıcı değil.

Şimdi Patently Apple’ın oldukça tuhaf bir söylentisine göre, Tayvan’dan çıkan raporlara dayanarak, görünüşe göre Apple, 2020’de oyun merkezli Mac bilgisayarları piyasaya sürerek oyun sahnesine girmek istediğini iddia ediyorlar. iMac ve MacBook Pro’lar belli bir dereceye kadar oyun oynayabilir ancak, kıstaslara hızlı bir bakış, oyun söz konusu olduğunda mutlaka en iyi veya en güçlü olmadıklarını ortaya çıkaracak ve bu görünüşe göre Apple’ın ele almak istediği bir alan olarak tespit edildi. Söylenti, bunun 5.000 dolar civarında (Mac Pro’nun temel fiyatına benzer) yüksek kaliteli bir oyun cihazı olacağını ve AIO veya oyun dizüstü bilgisayar şeklinde gelebileceğini iddia ediyorBüyük İddia, Apple Oyun Mac'i mi Yapacak?

Dediğimiz gibi, Apple’ın oyun pazarına hitap eden bir cihaz olmadığı için Apple’ın böyle bir cihazı piyasaya sürmesi biraz tuhaf görünüyor.


Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için Bilgisayar haberleri kategorisini takip edebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu