Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor - TeknoDiot.com

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

Abone Ol 

Apple, 17 inç MacBook Pro’yu üretmemeyi karar verdiğinden beri, 15 inçlik model alabileceğiniz en büyük modeldi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ancak, bazılarınızın duymuş olabileceği gibi, Apple, bu yıl başlayacak olan 16 inçlik yeni bir model üzerinde çalışıyor olabilir, Bloomberg’den yeni bir rapor tarafından desteklenmiş gibi görünen bir söylenti.

Rapora göre, Apple’ın gerçekten de yıl içinde piyasaya sürülecek olan 16 inçlik bir MacBook Pro dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeye hazır olduğunu onaylar nitelikte.

Ayrıca, boyut açısından 16 inçlik modelin 15 inçlik modele benzeyeceğini de onaylıyorlar, ancak bu daha büyük bir ekran sunarken dizüstü bilgisayarın boyutunu daraltan daha dar çerçevelerin kullanılması sayesinde.

16 inçlik MacBook Pro yolda

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

16-inç MacBook Pro’nun 3.000 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatı olacağı profesyonellere yönelik olduğu bildiriliyor. Duyduğumuz diğer değişikliklerden bazıları yepyeni bir klavye içeriyor.

Apple’ın gelecekteki MacBook dizüstü bilgisayarlarda korkunç şekilde incelenen kelebek değiştirme mekanizmasını çıkarabildiğini ve bu yıla 16 inçlik modelle başlayabileceğini bildirdi.

Göz atın:   Apple, iOS Geliştiricilerine App Store Ücretlerini Düşürdüğünü Söyledi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL