Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

Apple, 17 inç MacBook Pro’yu üretmemeyi karar verdiğinden beri, 15 inçlik model alabileceğiniz en büyük modeldi.

Ancak, bazılarınızın duymuş olabileceği gibi, Apple, bu yıl başlayacak olan 16 inçlik yeni bir model üzerinde çalışıyor olabilir, Bloomberg’den yeni bir rapor tarafından desteklenmiş gibi görünen bir söylenti.


Rapora göre, Apple’ın gerçekten de yıl içinde piyasaya sürülecek olan 16 inçlik bir MacBook Pro dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeye hazır olduğunu onaylar nitelikte.

Ayrıca, boyut açısından 16 inçlik modelin 15 inçlik modele benzeyeceğini de onaylıyorlar, ancak bu daha büyük bir ekran sunarken dizüstü bilgisayarın boyutunu daraltan daha dar çerçevelerin kullanılması sayesinde.

16 inçlik MacBook Pro yolda

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

16-inç MacBook Pro’nun 3.000 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatı olacağı profesyonellere yönelik olduğu bildiriliyor. Duyduğumuz diğer değişikliklerden bazıları yepyeni bir klavye içeriyor.

Apple’ın gelecekteki MacBook dizüstü bilgisayarlarda korkunç şekilde incelenen kelebek değiştirme mekanizmasını çıkarabildiğini ve bu yıla 16 inçlik modelle başlayabileceğini bildirdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu