TeknoDiot
     
     
     

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

Apple, 17 inç MacBook Pro’yu üretmemeyi karar verdiğinden beri, 15 inçlik model alabileceğiniz en büyük modeldi.

Ancak, bazılarınızın duymuş olabileceği gibi, Apple, bu yıl başlayacak olan 16 inçlik yeni bir model üzerinde çalışıyor olabilir, Bloomberg’den yeni bir rapor tarafından desteklenmiş gibi görünen bir söylenti.

Rapora göre, Apple’ın gerçekten de yıl içinde piyasaya sürülecek olan 16 inçlik bir MacBook Pro dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeye hazır olduğunu onaylar nitelikte.

Ayrıca, boyut açısından 16 inçlik modelin 15 inçlik modele benzeyeceğini de onaylıyorlar, ancak bu daha büyük bir ekran sunarken dizüstü bilgisayarın boyutunu daraltan daha dar çerçevelerin kullanılması sayesinde.

16 inçlik MacBook Pro yolda

Apple, 16 inçlik MacBook Pro Üzerinde Çalışıyor

16-inç MacBook Pro’nun 3.000 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatı olacağı profesyonellere yönelik olduğu bildiriliyor. Duyduğumuz diğer değişikliklerden bazıları yepyeni bir klavye içeriyor.

Apple’ın gelecekteki MacBook dizüstü bilgisayarlarda korkunç şekilde incelenen kelebek değiştirme mekanizmasını çıkarabildiğini ve bu yıla 16 inçlik modelle başlayabileceğini bildirdi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Qualcomm Apple’a Karşı Açtığı Patent Davasını Kazandı

Uğur Aydemir

Samsung Galaxy S20 Serisi 120Hz Ekranlara Sahip Olabilir

Buğra Noyan

Fenerbahçe, TBF 2017 Şampiyonu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.