Tiktok Takipçi Satın Al

Apex Legends İçin Özel Twitch Prime Paketleri Çıktı!

Fortnite ve PUBG gibi dünyada popüler olan battle royale oyunlarına ek birçok oyun geliştirilmekte. Bunlardan biride EA’nın yeni battle oyunu Apex Legends tanıtılmıştı

Apex Legends Twitch üzerinden resmi duyuru ile yayınlanmıştı. Electronic Arts’ın ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends oyuncular ile buluştu ve ilk günlerinde de rekorlar kırmaya başlamıştı. Apex Legends, Origin platformunda ücretsiz olarak indirilebiliyor.


Respawn şirketi tarafından geliştirilen yeni battle royale oyunu Apex Legends, Titanfall oyun serisini bilenleriniz elbette vardır işte yeni oyun aynı evrende, aynı zaman diliminde konusu geçiyor. Oyunda Overwatch oyununda yer alan karakterlere oldukça benzer bir kahraman sistemi kullanılmış. “Legends” ismi verilen kahramanların kendilerine özgü güçleri ve silahları var. Apex Legends’ta bir round maksimum 60 oyuncu ve üç kişilik takımlardan oluşuyor. 

[sp-related style=”dark” id=”45891″]

Apex Legends İçin Özel Twitch Prime Paketleri Çıktı!

Apex Legends, Twitch Prime özel paketleri

Apex Legends 2. sezonuna girmesinin ardından oyun dünyasında kendini çoktan kabul ettirmiş bir oyun olmasının üzerine ekleyerek kitlesini memnun etmeye yönelik adımlar atıyor. Son olarak Twitch Prime aboneleri için Apex Legends’ın paketleri yayınlandı.

Şimdiye kadar yayınlanan paketlerde yalnız Wattson için geliştirilmiş olan bir kostümle L-Star için tasarlanmış olan bir kaplamaya erişilebiliyor. Önümüzdeki günlerde Twitch Prime aboneleri için Apex Legends’ın sunacağı paketlerin sayısında da bir artış yaşanacağı dile getirildi. İlerleyen zamanlarda oyuna eklenecek kostümlerin Bangolere, Octane ve Mirage için olacağı da şimdiden belli oldu.

[sp-related style=”dark” id=”46779″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu