Apex Legends İçin Özel Twitch Prime Paketleri Çıktı! - TeknoDiot.com

Apex Legends İçin Özel Twitch Prime Paketleri Çıktı!

Abone Ol 

Fortnite ve PUBG gibi dünyada popüler olan battle royale oyunlarına ek birçok oyun geliştirilmekte. Bunlardan biride EA’nın yeni battle oyunu Apex Legends tanıtılmıştı

takipçi satın al
takipçi satın al

Apex Legends Twitch üzerinden resmi duyuru ile yayınlanmıştı. Electronic Arts’ın ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends oyuncular ile buluştu ve ilk günlerinde de rekorlar kırmaya başlamıştı. Apex Legends, Origin platformunda ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Respawn şirketi tarafından geliştirilen yeni battle royale oyunu Apex Legends, Titanfall oyun serisini bilenleriniz elbette vardır işte yeni oyun aynı evrende, aynı zaman diliminde konusu geçiyor. Oyunda Overwatch oyununda yer alan karakterlere oldukça benzer bir kahraman sistemi kullanılmış. “Legends” ismi verilen kahramanların kendilerine özgü güçleri ve silahları var. Apex Legends’ta bir round maksimum 60 oyuncu ve üç kişilik takımlardan oluşuyor. 

[sp-related style=”dark” id=”45891″]

Apex Legends İçin Özel Twitch Prime Paketleri Çıktı!

Apex Legends, Twitch Prime özel paketleri

Apex Legends 2. sezonuna girmesinin ardından oyun dünyasında kendini çoktan kabul ettirmiş bir oyun olmasının üzerine ekleyerek kitlesini memnun etmeye yönelik adımlar atıyor. Son olarak Twitch Prime aboneleri için Apex Legends’ın paketleri yayınlandı.

Şimdiye kadar yayınlanan paketlerde yalnız Wattson için geliştirilmiş olan bir kostümle L-Star için tasarlanmış olan bir kaplamaya erişilebiliyor. Önümüzdeki günlerde Twitch Prime aboneleri için Apex Legends’ın sunacağı paketlerin sayısında da bir artış yaşanacağı dile getirildi. İlerleyen zamanlarda oyuna eklenecek kostümlerin Bangolere, Octane ve Mirage için olacağı da şimdiden belli oldu.

[sp-related style=”dark” id=”46779″]
Göz atın:   PUBG Lite İçin Güncelleme Geliyor! (Yeni Araç, Silah ve Dahası)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!