Tiktok Takipçi Satın Al

Apex Legends, Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends Sezon 4 – Asimilasyon oynanış fragmanı yayınlandı. Bu fragman bazı yeni görünümleri, yeni karakter Revenant’ı, yeni silahı ve daha fazlasını gösteriyor.

Aynı zamanda Dünya kenarında, şimdi Dünya Kenarında Perişan denilen değişiklikleri gösteriyor.  Apex Legends Sezon 4, 4 Şubat’ta başlıyor.


Yeni sezonun gelmesi gibi, Respawn Entertainment, Apex Legends Sezon 4 – Asimilasyon için yeni bir fragman yayınladı.

Bu oyun fragmanı, harita değişiklikleri ve yeni görünümler ve yeni keskin nişancı tüfeği Sentinel ile birlikte hareket halinde olan yeni Revenant karakteri de dahil olmak üzere oyuncuların neler bekleyebileceğini gösteriyor. Aşağıdaki yeni fragmana göz atabilirsiniz.

Dünya Kenarı haritası Apex Legends‘taki ikinci harita ve Sezon 4 yolda, bu haritanın yeni Ravaged versiyonu daha iyi günler gördü. Yıkım her yerde açıkça görülebilir, bu nedenle haritanın gazileri tüm değişikliklere alışmak zorunda kalacak. Lobda bu, Hammond Robotics’ten (Titanfall oyunlarında görülen megacorporation) farklı gezegenlerin kaynaklarını hasat etmesinden kaynaklanıyor.

Apex Legends, Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Revenant hakkında daha fazlası için, bu sezon gelen yeni bir karakter, sizin için fırlatma römork kontrol edebilirsiniz burada Sezon 4. Apex Legends Sezon 4 – Asimilasyon yarın 4 Şubat’ta başlayacak.

Battle Royale oyun türünün en çok oynanan oyunlarından Apex Legends, 4. sezonu Asimilasyon ile beraber yeni karakter Revenant’ı da oyuna dâhil ediyor. Öfke ve intikamdan gücünü alan Revenant, doğa üstü güçleriyle düşmanlarına ölüm pahasına meydan okuyor.

Diğer bir yenilik olan silah Sentinel ise uzak mesafe çatışmalarında kendisini öne çıkarıyor. Keskin nişancı tüfeği olan Sentinel, rakiplerin zırhlarını delip geçebilme özelliği ile oyunu kurtarabilecek kritik vuruşlar gerçekleştirebilmeye olanak tanıyor.

Yıl dönümünü kutlayan Apex Legends, onu bugünlere getiren hayranlarını da unutmadı. 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında oyuna giriş yapan her kullanıcı; 1. Yıl Sadık arması, 1. Yıl Origami Flyer, günün ilk maçı için 10.000 XP’ye sahip oluyor.

Apex Legends Sezon 4: Yeni karakter, yeni silah

Apex Legends, Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends, Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu