Tiktok Takipçi Satın Al

Apex Legends, 2020’de Switch, PS5 veya Xbox Series X’e Gelebilir

EA CEO’su Andrew Wilson, üç ayda bir finansal raporlarını yayınladıktan sonra yatırımcılarla bir konferans görüşmesi sırasında en popüler sürümlerinden biri için gelecek planlarını açıkladı.

Apex Legends‘ı popülerlik kazanmaya devam ediyor ve Sezon 3 her sezon bir önceki sezondan daha iyi performans gösteriyor. Bu başarı ve Sezon 4’ün piyasaya sürülmesiyle Wilson, Apex Legends’in 2020’de yeni platformlara ve yeni bölgelere çarpacağını doğruladı.


Electronic Arts, Apex Legends’ı yeni platformlara taşımaya hazırlanıyor. Popüler battle royal oyunu, Sony ve Microsoft’un yeni nesil konsolları PlayStation 5 ile Xbox Series X‘e veya Nintendo Switch platformuna gelebilir.

Apex Legends yeni platformlarda olacak!

Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir

EA CEO’sunun ‘yeni platformlar’ ile tam olarak neyi kastettiği net değil, ancak bazı tahminler yapabiliriz. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Steam sürümü ile büyük başarı yakalamasının ardından, Apex Legends da Valve’ın platformunda yayınlanabilir. Mümkün olan ancak kesin olmayan bir platform mobildir.

Mevcut tür lideri  Fortnite  akıllı telefonlarda başarılı, ancak diğer oyunlar bu başarıyı taklit etmekte zorlandı. EA’nın aynı engellerle karşılaşması muhtemeldir, ancak herkesi aşacak ve şaşırtacak kadar büyükler. Mobil platformlar da ihtimaller arasında, ancak şüpheyle yaklaştığımız tarafta.

Battle royal türünün en başarılı oyunları PUBG Mobile ve Fortnite, akıllı telefonlarda başarılı gidişini sürdürüyor. Ancak PUBG , PC deneyimine yaklaşan özellikleri nedeniyle farklı mobil cihazlara farklı sürümler yayınlamayı tercih etti. Apex Legends’ın da benzer engellerle karşılaşması muhtemel.

Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir

Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir

Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir

Apex Legends, 2020'de Switch, PS5 veya Xbox Series X'e Gelebilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu