Android 11 Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Tanıtım Tarihi - TeknoDiot.com

Android 11 Kararlı Güncellemesinin Tarihi Açıklandı


Android 11 ne zaman çıkacak?  Sorusunun en net cevabı verilmiş oldu. İlk kararlı güncelleme tarihi belli oldu.

Eğer bu yılki amiral gemisi telefonları sahibi Xiaomi, Oppo ve POCO gibi markalara sahipseniz muhtemelen Android 11’in beta sürümünü çalıştırıyorsunuz. Geri kalan kullanıcılar ise kararlı güncellemenin yayınlanmasını beklemek zorunda. Android 11 kararlı güncellemesinin Google tarafından resmi olarak ne zaman açıklanacağını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

Dün “Hey Google” etkinliğinde Android 11’in kararlı olduğu başlangıç ​​tarihini gösterdiği varsayılan bir slayt içeren bir video gösterildi. Android’in yeni sürümünün o gün duyurulması gerektiği anlamına gelen “8 Eylül Android 11 lansmanı için Kontrol Listesi” başlığına sahiptir. Android 10, geçen yıl 3 Eylül Salı günü kullanıma sunuldu. Bu yılki tarih de Salı günü.

8 Eylül’ü yeni işletim sisteminin çıkışının kesin bir tarihi olarak alabiliriz. Elbette şirketin Android 11’i tanıtmadan önce bazı beta süreçlerini geçmesi gerekiyor. Bu beta süreçlerinde yaşanacak herhangi bir sorun ise bu lansman tarihinin de ertelenmesine neden olabilir.

Android 11 Kararlı Güncellemesinin Tarihi Açıklandı

Android 11 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Android 11 Kararlı Güncellemesinin Tarihi Açıklandı Android 11 Kararlı Güncellemesinin Tarihi Açıklandı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu