AMD, Çin'e Özgü Radeon RX 560 XT ile "XT" Lakabı'nı Geri Getiriyor - TeknoDiot.com

AMD, Çin’e Özgü Radeon RX 560 XT ile “XT” Lakabı’nı Geri Getiriyor

Abone Ol 

ATI Radeon’un görkemli günlerine dönersek, XT marka uzantısı, Radeon HD 2900 XT gibi aynı silikonu temel alan iki veya daha fazla grafik kartı modeli arasında daha iyi donanımlı bir varyasyona işaret ediyordu.

takipçi satın al
takipçi satın al

AMD’nin devralınmasından sonra, XT, Pro, XL ve XTX ve All-in-Wonder gibi diğer daha az kullanılan uzantılar, HD 3870 ile başlayan sayısal değişkenler lehineydi ama şirket “XT” ve “kullanmaya devam etti.

Pro “ASIC varyantlarını ayırt etmek için dahili olarak kullanılmasına rağmen, bu takma adlar, pazarlama malzemelerinde hiç kullanılmamış olsalardı, nadiren bulunurlardı. AMD, Çin’e özgü Radeon RX 560 XT ile 15 yıldan uzun bir süredir ilk açık XT markalı ürününü piyasaya sürdü, ancak ne yazık ki, kötü bir hedefte kaldı.

AMD, Çin'e Özgü Radeon RX 560 XT ile

Göz atın:   Karşınızda AMD Radeon RX 5500 XT Grafik Kartı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL