Tiktok Takipçi Satın Al

Amazon Yemek Dağıtım Hizmeti Mart Ayında Başlayabilir!

Zomato ve Swiggy’den sonra Amazon, yiyecek dağıtım hizmeti için Hint Pazarına girmeye hazır.

Raporlara göre Amazon, Gıda dağıtım hizmetine önümüzdeki aydan başlayacak . Teknoloji devi Amazon bu yemek servisi ile daha fazla kullanıcı almak istiyor. Haberlere göre, hizmet Amazon Prime’ın bir parçası olabilir veya yeni bir Amazon platformu getirebilir.


Uber artık Hindistan’ın gıda dağıtım pazarının bir parçası olmadığından, Zomato ve Swiggy için yeni bir rakip hazırlanıyor.  Amazon yemek dağıtım hizmeti yakında pazara girecek.

Önümüzdeki haftalarda Amazon, Hindistan gıda dağıtım pazarına girmiş olacak. Amazon’un bu yeni servisi bu ay içerisinde veya en geç önümüzdeki ay başlatılacak. Amazon’un yeni bir platformu olabilir veya Amazon Prime Now’ın bir parçası olabilir.

Amazon, Mart ayında Hindistan’da Yemek Dağıtım Hizmeti Getirmeyi Planlıyor

Amazon Yemek Dağıtım Hizmeti Mart Ayında Başlayabilir!

Hindistan’da hizmete başlamak için e-ticaret devi, Banglore’deki seçilmiş restoranlarla zaten çalışıyor . Şirket Bangalore’de gıda dağıtım hizmetini test ediyor. Daha önce dediler ki, hizmet Diwali’de başlatılacaktı, ancak bir nedenden dolayı gecikti.

Uber, şirketindeki %10 hissesini satmak için Amazon gıda servisi Swiggy ve Zomato için zorlu bir rekabet sağlayacaktır. Ancak, Swiggy ve Zomato’nın büyük müşteriler yaptığını inkar edemeyiz. Ancak raporlara göre, her ikisi de 2 milyar dolar kazandıktan sonra bile hala karlı değil.

Bundan sonra bile, Hindistan’daki yeni Gıda dağıtım hizmetinin resmi lansman tarihinin teyidi yoktur. Hizmetin yakında başlayacağını umuyoruz. Haberleri güncellemeye devam edeceğimiz için tüm detayları almak için bizi takip etmeye devam edin.

Amazon’da Kaç Kişi Çalışıyor?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu