AMD

Amazon Türkiye’den Aynı Gün Teslimat Hizmeti

Amazon Türkiye aynı gün teslimat hizmeti vermeye başladığını duyurdu. İstanbul’u kapsayan servis sabah 10:30’a kadar verilen siparişlerin aynı gün içinde adrese teslim edilmesini sağlıyor.

Amazon Türkiye İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini duyurdu. Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünler için geçerli hizmetle Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler aynı gün akşam 17.00-21.00 saatleri arasında teslim ediliyor.

Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı ürün grubunda geçerli Aynı Gün Teslimat hizmetinde minimum sepet tutarı aranmıyor. Amazon Türkiye müşterileri yalnızca Amazon Türkiye’nin satıcı olduğu ürünlerde geçerli olan aynı gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

İLGİLİ HABER: Amazon.com.tr’de ‘Bahar Fırsatları’ Başladı

Amazon Türkiye'den Aynı Gün Teslimat Hizmeti

Amazon Türkiye müşterileri için hızlı teslimat seçeneği

Amazon Türkiye’nin açılışından bu yana en büyük önceliklerinden birinin müşteri deneyimi olduğunu belirten Amazon Türkiye Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan: “Müşterilerimiz için teslimat hızının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Bugün, yüz binlerce ürünü İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetiyle müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Amazon Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!