Amazon Bu Yıl İtalya'da İki Yeni Merkez Açacak - TeknoDiot.com

Amazon Bu Yıl İtalya’da İki Yeni Merkez Açacak

Abone Ol 

Dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecisi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Amazon‘un bu yıl İtalya’da 230 milyon avronun (278 milyon dolar) üzerinde yatırım yaparak iki yeni lojistik merkezi açacağını söyledi.

Kuzeybatıdaki Novara şehrinde bir dağıtım merkezi ve Modena şehrine yakın bir yerine getirme merkezi olan iki yeni merkez ile Amazon, önümüzdeki üç yıl içinde 1.100 yeni iş yaratacak.

Grup yaptığı açıklamada, “Amazon, artan müşteri talebini karşılamak, ürün seçimlerini genişletmek ve ürünlerini Amazon lojistiği kullanarak satmaya karar veren küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemek için lojistik ağını genişletmeye devam ediyor” dedi.

Amazon, 10 yıl önce ilk faaliyete başladığından beri İtalya’ya 5,8 milyar avro yatırım yaptı. Ülkede 8500 kişiyi istihdam etmektedir.

Amazon Bu Yıl İtalya'da İki Yeni Merkez Açacak

Göz atın:   Amazon Prime Air, FAA Onayı ile ABD'de Uçuş Denemelerine Başlıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu