Tiktok Takipçi Satın Al

Amazfit Bip S CES 2020’de Geliyor!

Xiaomi‘nin alt markası Huami, Amazfit akıllı saat serisine bir yeni üye daha katılıyor, firma CES 2020 Fuarında yeni akıllı saati Amazfit Bip S duyuracak!

Geçtiğimiz yıl adı sık sık fiyat/bütçe dostu ürünlerle anılan Amazfit kısa zaman içerisinde büyük yol kat ederek 5. En büyük akıllı saat üreticisi oldu. Bu sayede Çinli marka CES 2020’ye katılım sağlayarak yeni akıllı saati başta olmak üzere diğer ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirecek.


Etkinlikte tanıtılacak olan Amazfit Bip S yayınladığı tanıtım videosu ile herkesin beğenilerini topladı. Serinin klasik tasarımına sahip olacak olan Amazfit Bip S kare şekliyle gelecek. Amazfit batarya konusunda cömert davranarak uzun kullanımlarda oldukça kaliteli veriler elde ediliyor.

Amazfit Bip S CES 2020'de Geliyor!

Amazfit CES 2020’de 2 farklı ürün daha tanıtımını gerçekleştirecek. Bunlardan birisi Amazfit X, 2.07 inç OLED ekrana sahip akıllı bileklik görevini üstlenecek. Diğer ürün ise suya karşı dayanıklılığı, dahili GPS özelliği gibi bir çok saatte bulunmayan özellikleri barındıracak Amazfit T-Rex akıllı saat modelinin tanıtımını yapacak.

Huami, CES 2020 etkinliğinde tanıtacağı akıllı bileklik ile akıllı saat ürünlerinin yanı sıra kablosuz kulaklık modelini duyurmasını bekliyoruz. Paylaşılan tanıtım görseline göre kablosuz kulaklığın narin tasarımı dikkat çekiyor. Bu kablosuz kulaklığın özellik tarafında ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Bu tarz haberlerimizi takip etmek için teknoloji haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Amazfit Bip S CES 2020'de Geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu