Tiktok Takipçi Satın Al

AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı

AliExpress sanal kıyafetler satmaya başladı. Yeni koleksiyon yapay zekaya ve bilgisayar grafiklerine dayanıyor.

Kullanıcılar dört görüntüden her birini deneyebilir ve sanal olarak satın alabilir. Sınırlı bir koleksiyon, AliExpress platformundaki MALIVAR mağazasında mevcuttur.


MALIVAR, AI ve bilgisayar grafiklerine dayalı sanal modeller ve dijital giysiler oluşturmak ve otomatikleştirmek için teknolojiler geliştiren bir şirkettir. Koleksiyon, ekibin üzerinde çalıştığı teknoloji ile aynı adı taşıyor. Sanal kıyafetleri otomatik olarak denemenizi sağlar.

MALIVAR’ın kurucusu Valery Sharipov; “Pazar hazır, genç nesil uzun zamandır bilgisayar oyunlarında dijital derilerde milyarlarca dolar satın alıyor. Bu alışkanlık e-ticarete aktarılabilir. Ana zorluk, dijital giysilerin mümkün olduğunca uygun fiyatlı hale getirilmesidir. Şimdi esas olarak tasarımcının manuel çalışması – günde ortalama 2-3 iyi görsel ve diğer işletme giderleri. Bu nedenle yüksek fiyat ve sınırlama. Ancak fotoğraftaki kişiyi otomatik olarak değiştirecek, poz, aydınlatma, derinlik ve diğer parametrelere uyum sağlayacak teknolojiler yaklaşıyor.”

İlgili Makaleler

Amazon daha önce satın almadan önce kıyafetleri seçmenize ve denemenize yardımcı olan bir yapay zeka tanıttı . Bundan üç model sorumludur; bunu meslektaşlarına göre %58 daha verimli yapıyorlar. Bunlardan biri arama sorgularınıza ince ayar yapmanıza izin verir, diğer müşterinin zaten seçtiklerine gelebilecek ürünler sunar. Üçüncüsü, kullanıcının fotoğraflarını analiz eder ve satın almayı planladığı kıyafetlerin ona nasıl bakacağını gösterir.

AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı

AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı

AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı AliExpress Sanal Kıyafet Satmaya Başladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu