Tiktok Takipçi Satın Al

Aleyna Tilki, PUBG Mobile Global Extreme Challenge’da Maç Oynayacak!

PUBG Mobile’ın kıtalararası turnuvası Global Extreme Challenge’ta Dünya yıldızları önce sosyal medyada ardından PUBG Mobile’da karşı karşıya geliyor.

Dünyanın her bölgesinden gelen ünlü isimlerin kaptanlık yapıp Şov maçına çıkacağı Global Extreme Challenge’ın ünlü isimler belli oldu. Belçika’dan Kevin De Bruyne, Arjantin’den Paulo Dybala, Amerika’dan Ky Bowman gibi isimlerin kendi ülkelerine kaptanlık yaptığı turnuvada, Türkiye takımının kaptanı ise Aleyna Tilki.


16 Dünya yıldızının yarışında ilk etap Twitter üzerinden başladı. Yıldızların hayranları belirlenen etiketi kullanarak attıkları her “tweet” ile desteklediği takıma puan kazandırıyor.

31 Temmuz’a kadar sürecek sosyal medya etabının ardından, tüm yıldızlar canlı olarak yayınlanacak Global Extreme Challenge’ta PUBG Mobile haritalarında karşı karşıya gelmek için cep telefonlarının başına geçecekler.

Desteğinizi Göstermek İçin Oy Verin

Aleyna Tilki, PUBG Mobile Global Extreme Challenge'da Maç Oynayacak!

3 farklı haritada gerçekleşecek etaplarda yıldız isimler en çok puanı toplamaya çalışacak. Sosyal medya ve PUBG Mobile maçlarında kazanılan puanların toplanmasıyla Global Extreme Challenge’ın Dünya Şampiyonu belirlenecek.

Dimi Reklam Ajansı’nın Türkiye ayağını yönettiği Global Extreme Challenge’ta, Aleyna Tilki’ye hayranları tarafından ilk günden itibaren yoğun bir şekilde destek “tweet’leri” gönderiliyor. #pubgmxchallenge3 yazarak Aleyna’ya ve Türk takımlarına oylarınızı gönderebilirsiniz!

Global Extreme Challenge için oy verme süresi sona erdi. 13 Temmuz 02:00 ile 21 Temmuz 02:00 (UTC +0) arasında alınan oyları sayacağız. En yüksek puanı alan yıldızlar Global Extreme Challenge Karşılaşması puan kazanır.

Desteklediğin takım Global Extreme Challenge Karşılaşmasını kazanırsa, oyun içinde onların giysisini kazanma şansın bulunur! Hatırlatma: Final sonuçlarını hesaplamak için Twitter ve Instagram’da verilen toplam oy sayısı kullanılacaktır.

Aleyna Tilki, PUBG Mobile Global Extreme Challenge'da Maç Oynayacak!

Aleyna Tilki, PUBG Mobile Global Extreme Challenge'da Maç Oynayacak!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu