TeknoDiot
     
     
     

Alarko Marka Ürünleriniz Özel İstanbul Alarko Servis ile Güvende!

Alarko Marka Ürünleriniz Özel İstanbul Alarko Servis ile Güvende!

Farklı faaliyet alanları ile hizmet veren Alarko’nun soğutma, ısıtma, havalandırma konularını ele alarak ürettiği cihazların bakım ve onarım çalışmalarını üstlenen Özel İstanbul Alarko Servis olarak bizler başarı ivmemizi her geçen gün, tanıştığımız yeni müşterilerimizle daha da yukarılara taşımaktayız. Öze servis hizmeti veren birçok firma teknolojik donanımlardaki son gelişmelere hakim değildir ve yerinde tespitlerden oldukça uzak tespitler yaparak veya kısa vadeli çözümler üreterek müşterilerini aynı sorunu yaşamak üzere cihazıyla baş başa bırakmaktadır.

Özel İstanbul Alarko Servis olarak kurulduğumuz günden beri ilk amacımız müşteri memnuniyeti olmuştur. Onların ceplerini ve mutluluklarını düşünerek güncellediğimiz fiyat politikamızla, alanında uzman yetkililerimizin yerinde tespit ve kalıcı çözümleriyle bayrak yarışında önlerde yer almaktayız. Bakım ve onarım taleplerinizi bize daha detaylı iletmek için sitemizdeki servis talep formlarını doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız kısa sürede size ulaşır ve taleplerinize yönelik analiz yapmak için sizden bilgi alır. Almış oldukları bilgilerle arıza tespitini ve onarımını yapacak güvenilir, güler yüzlü ekibimiz size uygun zaman diliminde yola çıkar. Yerinde hizmet anlayışıyla donattığımız servis araçlarımızla arızanız veya bakımınız evinizde, iş yerinizde yapılmaya çalışılır. Ancak bunun mümkün olmadığı durumlarda cihazınız servis merkezimize götürülerek sizi mağdur etmeyecek sürede onarımı yapılır.

Birçok özel servis firması bakım veya onarımını yaptığı cihaza garanti vermekten kaçınmaktadır. Oysa biz yaptığımız işe güveniyor ve müşterimizi memnun etmek adına onlara da bunun teminatını veriyoruz. Özel İstanbul Alarko Servis’in sizlere vermiş olduğu özel servis hizmeti işçilik ve parça değişimleri için bir yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Müşterilerimizin bizim referansımız olması ve onlardan aldığımız olumlu dönütler verdiğimiz hizmetin kalitesini ortaya koymaktadır. Bize ulaşın ve ayrıcalıklı, kaliteli hizmetimizden hemen yararlanmaya başlayın. Web : Alarko-servis.net

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi

Uğur Aydemir

Hırsız Temalı İyi Filmler

TeknoDiot Bey

2018 iPhone modelleri ve Fiyatları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.