bayigram.com

AirPower’ın Üçte İkisi Gücünde Kablosuz Şarj Standı!

Bu kablosuz şarj standı, AirPower’ın vaatlerinin üçte ikisini yapabilir.

Tüm zamanların en iyilerinden biri olan haberi yayınlanmaya başlamasından bu yana neredeyse beş ay geçti: Apple 29 Mart’ ta, nereye yerleştirirseniz yerleştirin, iPhone, Apple Watch ve AirPod’ larınızı aynı anda şarj edebilecek olan AirPower kablosuz şarj standını aniden iptal etti . Ancak kablosuz şarj firması Zens, Zens Liberty’ yi tanıtarak Apple’ ın yapamayacağı şeyleri yapabileceğini iddia ediyor.


AirPower’ın Üçte İkisi Gücünde Kablosuz Şarj Standı!

Zens, Liberty’ nin Qi uyumlu cihazlarınız herhangi bir yerinden şarj etmenize izin vermek için 16 üst üste binen kablosuz şarj bobini seti kullandığını iddia ediyor. AirPower’ ın 21 ila 24 bobin olduğu söyleniyor. Zens Liberty, AirPower’ ın planlanan üçünün aksine iki cihazı bir seferde şarj edebilir, ancak her birini kablosuz şarj cihazlarından daha hızlı olan 15 watt’ ta şarj eder. Bu arada, Apple Watch’ unuz çalışmayabilir: Zens’ in tanıtım malzemelerinin hiçbiri şarj cihazında gösterilmez.

Böylesine yeni bir ürüne sahip olmakta istekliysen Zens Liberty’ nin bu kasanın iki çeşidinde Kasım ayında hazır olacağını söyleniyor. 139,99 dolarlık “Kvadrat Edition” mat ve kumaşın altını doldurma bobinlerini görmenizi sağlayan bir cam bölmesiyle ve kumaşı değişebilen 179,99 dolarlık model sınırlı cam baskısıyla birlikte geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu