Tiktok Takipçi Satın Al

AirPods Kulaklığı Windows PC Bağlantı Nasıl Yapılır?

Apple’ın popüler olan kablosuz kulaklık modeli AirPods kulaklığı Windows 11 için bağlama / bağlantı adımları nasıl yapılır?

AirPods, Apple ürünleriyle sorunsuz bir şekilde eşleşir. Peki ya Windows cihazlara bağlanır mı? Neyse ki AirPods,  Bluetooth kulaklık olduğundan, Bluetooth uyumlu herhangi bir cihazla çalışırlar.


Bu, Bluetooth bağlantısı olduğu sürece AirPods’ların herhangi bir Windows 11 bilgisayarla kullanabileceğiniz anlamına gelir.

AirPods’lar Windows 11 PC’ye bağlamak istiyorsanız bu rehberimizi okumaya devam edin deriz. Çalışmalarını sağlayamıyorsanız, onları nasıl bağlayacağınızdan sorun gidermeye kadar her şeyi ele alacağız.

AirPods Windows 11 Bağlantı Adımları

AirPods Windows cihazınızda bağlantı sağlamak adına aşağıdaki gösterdiğimiz adımları gerçekleştirebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan Windows 11 bağlanma adımlarına hızlıca geçelim.

Windows 11’de Bluetooth’u açın

AirPods’unuzu Windows 11 PC’nize bağlamak için öncelikle Bluetooth’unuzu açmanız gerekir. Bluetooth’u açmanın birkaç yolu vardır , ancak AirPods PC’nizle eşleştirmek için Ayarlar’a gitmeniz gerekir.

Başlat menüsüne gidip Ayarlar’a tıklayarak başlayın . Şimdi, soldaki Bluetooth ve cihazlar sekmesine tıklayın.

Eşleştirme Modunu Başlatın

Şimdi, AirPods’larınızı eşleştirme moduna almanız gerekiyor. Bu adım, AirPods’larınızı Windows 11 bilgisayarınızla eşleştirmenizi sağlar. Aşağıdaki adımları izleyin:

AirPods’ları Eşleştirin

AirPods’larınız bilgisayarınız tarafından algılandığında, eşleştirme işlemine başlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek AirPods’larınızı Windows 11 bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz:

Ses Ayarlarını Kontrol Edin

AirPods’larınızı başarıyla eşleştirdikten sonra, ses ayarlarını kontrol etmek önemlidir. Aşağıdaki adımları takip ederek ses ayarlarını yapılandırabilirsiniz:

Bu adımları takip ederek AirPods’larınızı Windows 11 bilgisayarınıza başarılı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Artık kablosuz kulaklıklarınızı bilgisayarınızda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Windows 11 ve AirPods’larınızın mükemmel uyumu sayesinde, müzik dinlemek, görüntülü görüşmeler yapmak ve daha fazlasını yapmak artık çok daha kolay.

Not: Bu makale yalnızca AirPods’larınızı Windows 11 bilgisayarınıza bağlamakla ilgilidir. Windows 11 veya AirPods hakkında daha fazla ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız varsa, ilgili kaynaklara başvurmanız önerilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu