AirPods Pro, Bluetooth Gecikmesinde İyileştirme Sunuyor! - TeknoDiot.com

AirPods Pro, Bluetooth Gecikmesinde İyileştirme Sunuyor!

Abone Ol 

Apple’ın AirPods Pro’yu piyasaya sürmesi çok uzun zaman olmadı. Apple yeni AirPods Pro tanıtım reklamında bizlere göstermediği yeni Pro versiyonu ile Bluetooth gecikmesinde iyileştirmeler görünüyor

Normal AirPods‘lara göre daha kaliteli ses ve aynı zamanda aktif gürültü önleme özellikleri sunuyor. Görünüşe göre Apple aslında reklamda yapılandan daha fazla iyileştirme yapmış olabilir. Bunlardan biri Bluetooth gecikmesindeki iyileştirmelerdir.

Müzisyen ve yazılım geliştiricisi olan Stephen Coyle tarafından uygulanan testlerde AirPods Pro’nun daha iyi Bluetooth gecikmesine sahip olduğunu keşfetti. Bir metronom kullanarak Coyle, W1 yonga setini kullanan AirPods’lar 274 ms gecikme süresine sahip olduğunu buldu.

AirPods Pro, Bluetooth Gecikmesinde İyileştirme Sunuyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Daha yeni H1 yonga setini kullanan ikinci nesil AirPods için 178ms’lik biraz daha düşük bir gecikme süresine sahip. AirPods Pro için Coyle, 144ms’lik daha düşük bir gecikme süresine sahip olduğunu buldu. Bu sonuç eski AirPods gecikmesinin neredeyse yarısıdır, ancak bunun kullanıcıların hissedebileceği bir şey olup olmadığı net değil.

Göz atın:   iPhone 8'in Dayanıklılık Test Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu