Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri

Age of Empires 3 hileleri nelerdir? Age of Empires 3 Microsoff’ta bağlı Ensemble Stüdyoları tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur.

Bir seri haline gelmiş olan Age of Empires’ın üçüncü oyunu olan bu oyunda, oyuncular tarafından oldukça sevilmiştir. Micorsoft Game Studios tarafından yayımlanmış olan oyun gerçek zamanlı strateji deyimini oyunculara sunmaktadır.


Oyuncular oyun içerisinde kendi krallıkları sıfırdan inşa edebilmekte ve rakip krallıklar ile mücadele edebilmektedir. Çok büyük ordular oluşturulabilir ya da planlanacak stratejik hamleler ile rakip krallık tamamı ile ortadan kaldırılabilir.

İlk çıktığı günden itibaren oldukça fazla sevilen oyun binlerce oyuncu kitlesi ile gerek çevrim içi gerekse de çevrim dışı oynanabilmektedir. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hileler mevcuttur. Age of Empires 3 hile kodları oyuncuların daha kolay ilerlemesini saplamak amacı ile oyuna yerleştirilmiştir.

Age of Empires 2 Hileleri

Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri

Age of Empires 3 Hileleri Nelerdir?

Age of Empires 3 hileleri belirli kelimelerin ilgili alana yazılması ile çalışmaktadır. Bu hileler sayesinde oyuncu gelişimini hızlandırabilmekte ya da mutlak bir zafer elde edebilmektedir.

  • X Marks the spot: Oyun içerisinde bulunan haritanın tüm karanlık bölümlerinin açılmasına imkan tanır.
  • Medium Rare Pleaase: Oyuncunun 10,000 yiyecek kazanmasına imkan tanır.
  • Give me liberty org ive me coin: Oyuncuya 10,000 altın eklemesi yapar.
  • Nova & Orion: Oyuncuya 10,000 XP kazandırır.
  • Speed always wins: Hammadde toplanmasını ve binaların yapılma hızını artırır.
  • this is too hard: Oyuncunun bölümü kazanmasını sağlar.
  • Ya gotta make do with what ya got: Oyuncuya Osmanlı topçusu eklemesi yapar

Hileler Nereye Yazılmalı?

Öncelikle oyuna giriş yaptıktan sonra Enter tuşuna basın ve sohbet bölümüne yukarıdaki istediğiniz hileyi yazın ve tekrardan Enter tuşuna basınız. Hileyi arka arkaya kullanabilmek için Fare imleci yazının sonundayken Shift’e basılı tutarak sol ok tuşuna basın ve yazıyı tamamen seçin. Ctrl+C tuşuna basarak kopyalayın ve arka arkaya sohbet bölümünü açarak Ctrl+V ile yapıştırın.

Age of Empires 3 İçerisinde Neden Hileler Bulunuyor?

Age of Empires 3 hileleri oyuncuların oyundan sıkılmaması için özel olarak eklenmiştir. Özellike yavaş gelişim gösterilen strateji oyunlarında oyuncular hızlı bir şekilde sıkılabilmektedir ya da zor bölümlerin geçilmesi için tekrar oynanması gibi durumlar oyuncuları oyundan uzaklaştırdığından geliştirilen hileler oyunun daha kolay bir şekilde ilerlemesine imkan tanımaktadır.

Bu hileler sayesinde oyuncular oyun içerisinde daha hızlı bir gelişim gösterebilmekte, hızlı bir şekilde yükselebilmekte ve ilerleyebilmektedir. Oyun sırasında yazacağınız çeşitli kodlarla bölümü geçebilir, yiyecek, silah ve altın gibi ek güçleri elde edebilirsiniz.

Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri

Age of Empires 3 Hileleri ve Şifreleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu