Tiktok Takipçi Satın Al

Adobe, Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023’ü Duyurdu

Apple Silicon için yeni özellikler ve tam destek!

Adobe kısa süre önce, Apple Silicon için tam destek de dahil olmak üzere birçok yeni özellik ve iyileştirme içeren tamamen yeni Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 paketlerini duyurdu.

Şirket, AI destekli özelliklere her zamankinden daha fazla güveniyor ve aynı zamanda fotoğraf düzenleme için gelişmiş animasyon özellikleri, videolar için yeni sanatsal efektler, daha fazla ses parçası ve çok daha fazlasını sunuyor.


Kılavuzlu Düzenlemeler ve Hareketli Öğeler de elden geçiriliyor ve bir kez daha AI desteği kilit bir rol oynuyor. “Fotoğraflar ve videolar için AI geliştirmeleri, fotoğraflara Hareketli Öğeler eklemenize izin verir, böylece şelalelere, bulutlara ve hareketsiz görüntülerdeki arka planlara film büyüsü dokunuşu getirebilir.

Ardından MP4 (videolar) ve GIF’ler (animasyonlu) dahil olmak üzere sosyal kullanıma hazır formatlarda kaydedebilirsiniz. fotoğraflar); Popüler sanat stillerinden ilham alan Sanatsal Efektler, tüm video klipleri tek bir tıklamayla dönüştürmenize olanak tanır,” diye açıklıyor Adobe.

Yeni yazılım, aşağıda Adobe tarafından   vurgulananlar da dahil olmak üzere birçok başka iyileştirme ile birlikte geliyor:

  • Yeni arka planlar, desenler ve gökyüzü dahil olmak üzere güncellenmiş yaratıcı içerikle fotoğrafları bir sonraki seviyeye taşıyın.
  • Fotoğraflarınızı eğlenceli şekillerde sergilemek için yeni kolaj ve slayt gösterisi şablonlarını kullanın.
  • Fotoğraflarda derinlik yanılsaması yaratmak için Peek-through Overlays ile oluşturun.
  • Premiere Elements’teki 100 yeni ses parçasıyla ev filmlerinden sınıf projelerine kadar her şey için mükemmel müziği seçin.
  • Apple M1 destekli Mac bilgisayarlarda %35’e kadar daha hızlı kurulum, %50 daha hızlı başlatma süreleri, uygulama boyutunda %48 azalma ve %70’e kadar daha hızlı başlatma süreleri ile gelişmiş performans ve kararlılığın keyfini çıkarın.
  • Buluta yüklemek için yeni mobil yardımcı uygulamasını (yalnızca İngilizce beta) kullanarak fotoğraflarınıza ve videolarınıza hareket halindeyken erişmenin keyfini çıkarın, masaüstünde fotoğraf ve video oluşturma ve düzenleme işlemlerinizi kolaylaştırın.
  • Düzenlenen fotoğrafları ve videoları paylaşmak ve görüntülemek ve fotoğraf kolajları ve multimedya slayt gösterileri oluşturmak için yeni web arkadaşı uygulamasını (yalnızca İngilizce beta) kullanarak herhangi bir tarayıcıdan daha fazlasını yapın.

Photoshop Elements 2023 ve Premiere Elements 2023’ü satın almak istiyorsanız, bunları doğrudan Adobe’den her biri 99,99 ABD dolarına alabilirsiniz. Öte yandan Adobe, her ikisini de içeren bir paket sunuyor ve 150$’a satılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu