Tiktok Takipçi Satın Al

ADATA’ya Computex 2019’da Ödül

ADATA’nın HD770G taşınabilir diski ve SE800 harici SSD’si dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından olan Computex kapsamında tasarım ve inovasyon alanında öne çıkan markalara verilen Computex d&i ödülünün sahibi oldu. HD770G ayrıca Best Choice ödülüne de layık görüldü.

Yüksek performanslı DRAM modülleri, NAND Flash depolama ürünleri ve mobil cihazlara yönelik aksesuarları alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan ADATA Technology, 28 Mayıs’ta başlayan Computex 2019 kapsamında iki ürünüyle ödüle layık görüldü. ADATA HD770G RGB harici disk ve SE800 harici (SSD) Computex d&i (design & innovation) ödülünü kazandı.


Computex d&i ödülünün sahipleri dünyanın farklı yerlerinden gelen çeşitli konularda uzmanlaşmış jüri üyeleri tarafından belirleniyor. Jüri değerlendirmesini yenilikçilik, teknik ilerleme, işlevsellik, sosyal sorumluluk, işçilik ve estetik gibi farklı kıstaslar çerçevesinde yapıyor.

ADATA HD770G Taşınabilir HDD

HD770G hızlı veri aktarımı için USB 3.2 arabirimini kullanan ve 2TB’a kadar çıkan farklı kapasite seçenekleri sunan bir taşınabilir disk. Farklı açılara sahip yüzeyiyle modern bir tasarımı sahip ürünün en dikkat çekici yanıysa üzerinde yer alan iki şerit şeklindeki RGB aydınlatması.

ADATA'ya Computex 2019'da Ödül

Görünüşe olduğu kadar kullanışlılığa da önem veren HD770G, ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardını karşılıyor. Bu da taşınabilir diskin 1.22 metreye kadar olan yüksekliklerden düşmeye karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Ayrıca IP68 sertifikası olan ürün suya ve toza karşı tam koruma sunuyor. Kullanıcıların verilerinin daima güvende olmasını sağlamak için AES 256-bit şifreleme desteğine sahip. Jürinin büyük beğenisini alan HD770G Computex d&i ödülü yanında Best Choice ödülüne de layık görüldü.

ADATA SE800 Taşınabilir SSD

Kullanıcıların SSD’nin yüksek transfer hızlarından olabildiğince yararlanabilmesi içi USB Type-C Gen 2 arabirimini kullanan ADATA SE800, harici SSD’lerin hızlarını yeni bir seviyeye çıkarıyor. Saniyede 1000MB’a kadar okuma ve yazma hızına ulaşabilen SE800, böylelikle piyasadaki en yakın rakibinden iki kata kadar daha fazla hız sunabiliyor.

ADATA'ya Computex 2019'da Ödül

Kullanıcılara yüksek hız ve kullanım kolaylığı sunan SE800 Windows, Mac OS ve Android işletim sistemli cihazlar dâhil olmak üzere pek çok platform ve aygıtla uyumlu biçimde çalışabiliyor. Bu ödüllü ürünler yanında ADATA’nın tüm ürün ailesi 1 Haziran’a kadar Computex Taipei 2019 fuarında sergilenecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu