ADATA'dan Oyunculara Özel RGB SSD: XPG SPECTRIX S40G RGB - TeknoDiot.com

ADATA’dan Oyunculara Özel RGB SSD: XPG SPECTRIX S40G RGB

Abone Ol 

ADATA’nın duyurusunu yaptığı yeni SSD modeli saniyede 3500MB okuma, 3000MB yazma değeriyle ve RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA Technology, yeni XPG SPECTRIX S40G RGB SSD modelini oyunseverlerin beğenisine sundu.

Saniyede 3500MB okuma ve 3000 MB yazma hızı sunabilen S40G, daima yüksek performans vermesini sağlayan teknolojileri ve kişiselleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla yüksek performansı ve göz alıcı görünümü bir arada isteyen kullanıcıların tercihi olacak.

ADATA'dan Oyunculara Özel RGB SSD: XPG SPECTRIX S40G RGB

Olağanüstü Performans Çarpıcı Tasarımla Buluştu

Kullanıcılara yüksek performans sunmak için NVMe standardını destekleyen XPG S40G, kullandığı PCIe Gen3x4 arabirimi sayesinde kullanıcılarına istikrarlı biçimde saniyede 3500MB okuma ve 3000MB yazma hızı verebiliyor.* Yeni nesil 3D Flash bellek birimleriyle donatılan SSD, kapasite, verimlilik ve dayanıklılık konularında büyük ilerleme vadediyor. Intel ve AMD platformlarıyla tam uyumlu çalışan S40G, oyuncular, kendi sistemini oluşturmak isteyen kullanıcılar, overclock meraklıları ile yüksek veri aktarım ve işleme hızlarına ihtiyaç duyan profesyoneller için ideal bir ürün.

Performanslıyla olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çeken XPG S40G, ürünü boylu boyunca geçen bir RGB aydınlatmaya sahip. Kullanıcılar SSD üzerindeki aydınlatma efektini ve aydınlatmanın düzeyini XPG RGB kontrol yazılımı ile kolayca değiştirme imkânına sahipler.

Verimlilik ve Kullanım Ömrü Arttı

S40G’nin LDPC (Düşük Yoğunluklu Eşlik Kontrolü) hata düzeltme kodu teknolojisi, ürüne daha geni bir yelpazedeki olası hataları saptama ve düzeltme becerisi veriyor. Böylelikle veri transferinin sorunsuz bir şekilde sürmesi sağlanırken SSD’nin kullanım ömrü de uzuyor. Ayrıca AES 256-bit şifreleme özelliğine de sahip olan S40G, veri güvenliği konusunda da kullanıcılara ihtiyaç duydukları desteği sunuyor.

Her bir bileşeni son derece sıkı kontrollerden geçerek üretim bandına giren XPG S40G, 2 milyon saat hatalar arası ortalama süre değerine sahip ve 5 yıllık garantiyle birlikte geliyor. 256GB, 512GB ve 1TB olarak üç farklı kapasite seçeneği sunan ürünün TBW değeri ise sırasıyla 160TB, 320TB ve 640TB.

Göz atın:   Huawei Watch GT Active İle Sağlığınızı Kontrol Edin

ADATA'dan Oyunculara Özel RGB SSD: XPG SPECTRIX S40G RGB

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu