ADATA, Yeni Cıvıl Cıvıl Renklere Sahip Powerbank Modelini Tanıttı

ADATA T500C powerbank renkli tasarımı, 5000mAh kapasitesi ve aynı anda iki cihaz şarj etme imkânı tanıyan USB Type-A ve Type-C bağlantıları ile öne çıkıyor.

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri ve mobil aksesuar üreticilerinden ADATA, 5000mAh kapasiteli T5000C powerbank modelini duyurdu.

Renkli çiçek desenleriyle powerbank’lere farklı bir tasarım getiren T5000C, iki yönlü şarj imkânı sunan USB Type-A ve Type-C bağlantısına sahip.

Pastel Renkler ve Çiçek Desenleriyle Yeni Bir Görünüm

T5000C mat renkli ve sade bir görünümün hâkim olduğu powerbank tasarımını çiçek desenleriyle bezeli pastel renkleriyle değiştiriyor. Göze hitap eden bu tasarım hoş bir dokunma hissi de sağlıyor. İlhamını bahar çiçeklerinden alan tasarım, Meltemli Mavi ve Toz Pembe renkleriyle ferah bir görünüme sahip.

T5000C sürekli hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir ürün. Yalnızca 1.42cm kalınlığındaki powerbank cebe veya herhangi bir çantaya rahatlıkla sığabilecek ölçülerde. Üstelik 5000mAh kapasitesiyle pek çok mobil cihazı tam şarj etme imkânı sağlayan ürünün ağırlığı yalnızca 125 gram.

ADATA, Yeni Cıvıl Cıvıl Renklere Sahip Powerbank Modelini Tanıttı

İki Yönlü Şarj Edebilen Çift USB Portu

Hem USB Type-A hem de USB Type-C bağlantı yuvasına sahip olan ADATA T5000C 3.0 Amperlik çıkış akımıyla aynı anda iki farklı cihazı şarj etme imkânı tanıyor. Ayrıca iki yönlü şarj etme becerisine sahip olan Type-C portu sayesinde kullanıcılar T5000C’yi ya da Type-C cihazlarını tek bir kabloyla şarj edebilecekler.

Aşırı şarj, aşırı akım boşalması, kısa devre, aşırı ısınma ve yüksek voltaj korumasına sahip olan ADATA T5000C powerbank, kullanıcılarına güvenli ve uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ileri bir tarihte açıklanacak olan T5000C hakkında detaylı bilgi için adata.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Samsung Bir Sonraki Katlanabilir Telefon Galaxy Bloom Olarak Adlandırılacak

ADATA, Yeni Cıvıl Cıvıl Renklere Sahip Powerbank Modelini Tanıttı  ADATA, Yeni Cıvıl Cıvıl Renklere Sahip Powerbank Modelini Tanıttı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu