Tiktok Takipçi Satın Al

Suya ve Toza Dayanıklı Taşınabilir SSD: ADATA SE800

Bu inceleme videomuz da suya ve toza dayanıklı IP68 sertifikalı ADATA SE800 tanışabilir SSD modeline yakından baktık.

SE800 harici katı hal sürücüleri, kompakt ve hafif form faktörü ile en üst düzeyde hareketlilik için tasarlanmıştır. Dahası, zarif ince çizgili yüzeyi ile de harika görünür. Ama daha da önemlisi, performans ve dayanıklılık özellikleri, yani su geçirmezlik, toz geçirmezlik ve darbeye dayanıklılık, ayrıca 1000 MB/s’ye varan çarpıcı okuma/yazma hızlarıdır.


USB 3.2 Gen 2 arayüzünü kullanan ADATA SE800, 1000 MB/s*’ye kadar okuma/yazma hızlarına çıkabilir ve bu da veri transferlerini gümbür gümbür yapar.

Daha Kısa Bekleme Süresi

SE800 ile bekleme süresini kısaltın. Harici bir Sabit Diskten 12,5* kat daha hızlı dosya aktarabilir. Yani bu büyük bir performans sıçraması demektir! 50GB 4K film aktarımı 50 saniye kadar kısa bir sürede yapılabilir!

Neyse ki SE800, tersine çevrilebilir olan bir USB-C (Tip C) bağlayıcı kullanır. Geleneksel USB bağlantısında olduğu gibi yukarı veya aşağı taraf sıkıcılığı yoktur. Tahmin etmeye yok, ilk kullanımda takmanız yeterli. Her seferinde! Windows, Mac OS ve Android* işletim sistemleriyle tak ve çalıştır uyumlu olması, sınırlamalar olmadan aygıtlar arasında içerik taşıyabileceğiniz anlamına gelir. İster iş isterse de keyif için olsun, SE800, basit bağlanabilirlik özelliğiyle size güç kazandırır.

Suya ve Toza Dayanıklı Taşınabilir SSD: ADATA SE800

Oyun konsolunuzdaki yükleme sürelerini kısaltın ve daha hızlı oynamaya başlayın! SE800 aygıtının zorlu IEC IP68 standartlarını karşılayacağından emin oluruz. Bu, tam toz direnci ve 1,5 m suda 30 dakika kaldıktan sonra bile normal çalışma anlamına gelir. Bu yüzden endişe etmeyin ve hareket hâlinde kalın; verileriniz güvende. SE800, toz ve dökülme dirençlerinin ötesinde, MIL-STD-810G 516.6 darbe direnci standardını da karşıladığından, yanlışlıkla düşürmelere ve darbelere kolayca dayanır.

Hem Taşınabilir Hem Zarif

Bazı harici katı hal sürücülerin aksine, SE800‘ün zarif metal yüzeyi yorgun gözlerinize bir güzellik sunarken, hafif 40 gramlık form faktörü cebinize kolayca sığar.

Suya ve Toza Dayanıklı Taşınabilir SSD: ADATA SE800

Suya ve Toza Dayanıklı Taşınabilir SSD: ADATA SE800

Suya ve Toza Dayanıklı Taşınabilir SSD: ADATA SE800

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu