bayigram.com

Acer ve Twitch Yayıncısı ‘Shroud’’dan İş Birliği

Acer Inc., dünyanın en popüler Twitch yayıncılarından Mike “Shroud” Grzesiek’in global Predator marka elçisi olduğunu duyurdu. Shroud, Acer Predator oyuncu bilgisayarları ve monitörleri serisini fanatiklerine ve oyun hayatına tanıtmış olacak.

“Acer böylesine parlak bir yeteneği Predator oyuncu ailesine katmaktan heyecan duyuyor.” diyen Acer Inc. Ürün Pazarlama ve Planlamadan sorumlu İkinci Başkan desteksı Vincent Lin, sözlerini söyleki sürdürdü: “son olarak Predator ürünlerini hem Predator hayranlarına bununla beraber tüm oyun hayatına tanıtacak yeni yollar için iş birliği yapmaya sabırsızlanıyoruz.”


“Predator ile iş birliği yapacak olmak beni heyecanlandırıyor.” diye mevzuşan Shroud, ise şunları söylemiş oldu: “Kendi özel sistemlerimi kurarken kullandığım enstrumanların her vakit en yüksek standartlarda olmasına özen gösterdim. Her gün yayın yapmak için en üst düzey donanım performansı gerekiyor. Acer Predator bilgisayarlar ve monitörler benim zorlayıcı gereksinimlarımı harika bir şekilde karşılıyor.”

6 milyondan fazla Twitch takip edeni bulunan Shroud, kariyerine profesyonel CS:GO oyuncusu olarak başladı. Yarışmalardan çekildikten sonra ise tam zamanlı yayıncılığa odaklanan Shroud, sosyal medya profillerinde çok geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu